Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Irlandia: 52% za traktatem lizbońskim               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Arkadiusz Szymczyk [ 31-03-2008 ]
„Nasz Dziennik”, gazeta związana z Radiem Maryja, krytycznie wypowiada się w sprawie zawartego w weekend porozumienia prezydenta Lecha Kaczyńskiego i premiera Donalda Tuska w sprawie procesu ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego. W swoim poniedziałkowym wydaniu dziennik w artykule pod tytułem „Kapitulacja w Juracie” krytykuje postawę prezydenta.
czytaj więcej »
  Jest porozumienie
Nina Szczutowska [ 30-03-2008 ]
Spotkanie Lecha Kaczyńskiego z premierem Donaldem Tuskiem w Juracie zakończyło się tryumfem Tuska. Traktat zostanie przyjęty zgodnie z propozycjami rządu.
czytaj więcej »
  
Piotr Gniewkowski [ 27-03-2008 ]
Na dzisiejsze południe zaplanowane zostało spotkanie premiera z prezydentem. Politycy będą rozmawiali o ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego. Szanse na porozumienie w tej kwestii stopniały jednak niemal do zera, gdy stało się jasne, że premier będzie się domagał od Lecha Kaczyńskiego wycofania prezydenckiego projektu w sprawie traktatu.
czytaj więcej »
  
[ 26-03-2008 ]
Ustalono już konkretny termin spotkania prezydenta Lecha Kaczyńskiego z premierem Donaldem Tuskiem. Rozmowa polityków będzie miała miejsce jutro o godz. 12. Spodziewany jest kompromis w sprawie ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego.
czytaj więcej »
  Jacek Kurski: Oczywisty skandal internetowy Platformy
[ 26-03-2008 ]
W sprawie sondażu usuniętego ze strony internetowej Platformy Obywatelskiej głos zabrał jeden z przedstawicieli opozycyjnego PiS. „Platforma dopuściła się oczywistego skandalu internetowego. Zawieszając sondaż nt. ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego obraziła internautów bardziej niż Jarosław Kaczyński” - stwierdził poseł Jacek Kurski.
czytaj więcej »
  
[ 26-03-2008 ]
Ciąg dalszy zamieszania w związku z zamieszczeniem sondażu w sprawie Traktatu Lizbońskiego na stronie internetowej Platformy Obywatelskiej. Internauci nie mogą już brać udziału w sondzie, znikły również wyniki dotychczasowego głosowania. Wiele osób, które odwiedziło stronę PO, zarzucały manipulację danymi. Platforma zrzuca winę na hakerów.
czytaj więcej »
  
Renata Sobiecka [ 25-03-2008 ]
Prezydent, Lech Kaczyński, tłumaczył podczas konferencji prasowej,  że nie ma w Polsce sporu o Traktat Lizboński, istnieje tylko spór o jego ratyfikację.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 22-03-2008 ]
Poseł Prawa i Sprawiedliwości Paweł Poncyliusz przyznał w rozmowie w radiu TOK FM, że w sprawie ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego wstrzyma się od głosu. Poseł PiS wie, że działa wbrew nakazowi Jarosława Kaczyńskiego, który zarządził głosowanie przeciw.
czytaj więcej »
  
Piotr Gniewkowski [ 20-03-2008 ]
Kolejny raz prezydent Lech Kaczyński zapewnił, że zależy mu na ratyfikowaniu traktatu. – Trzeba go jednak zabezpieczyć w ustawie ratyfikującej – podkreśla w wywiadzie dla „Dziennika” i przekonuje, że w Polsce nie istnieje spór o traktat, jak twierdzą media. – Do końca kwietnia sprawa będzie załatwiona – ocenił.
czytaj więcej »
  
[ 19-03-2008 ]
Aleksander Kwaśniewski zajął zdecydowane stanowisko odnośnie ostatniego orędzia prezydenta Lecha Kaczyńskiego. W wywiadzie dla TVN 24 wypowiedział się bardzo lekceważąco na ten temat. - Było jak z tabloidu - stwierdził.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl