Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Irlandia: 52% za traktatem lizbońskim               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Piotr Wieremiejczuk [ 25-05-2008 ]
Polak, wyłudzający od rodaków w Irlandii pieniądze, usłyszał wyrok tamtejszego sądu. Kolejne półtora roku spędzi za kratami.
czytaj więcej »
  
[ 30-04-2008 ]
Lech Kaczyński uzależnia podpisanie aktu ratyfikującego Traktat Lizboński od tego, czy rząd Donalda Tuska dotrzyma słowa w kwestii "ustawy kompetencyjnej". - Ratyfikuję Traktat kiedy będzie ona gotowa - powiedział prezydent.
czytaj więcej »
  
[ 29-04-2008 ]
Najnowsze sondaże wykazują, że na sześć tygodni przed referendum w sprawie przyjęcia Traktatu Lizbońskiego liczba jego przeciwników niebezpiecznie zbliżyła się do liczby osób, które deklarują poparcie dla dalszej integracji europejskiej.
czytaj więcej »
  
[ 06-04-2008 ]
- Po raz pierwszy zobaczyłem w Lechu Kaczyńskim prezydenta RP - mówił Ryszard Kalisz w "Kawie na ławę" w TVN. Joachim Brudziński z PiS z kolei chwalił Donalda Tuska mówiąc, iż premier oddał należny szacunek tym, którzy są sceptyczni w stosunku do ratyfikacji Traktatu.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 03-04-2008 ]
- Skończył się wreszcie koszmarny taniec wokół Traktatu Lizbońskiego. Prezydent i PiS "zakiwali się" prawie na śmierć (polityczną oczywiście) – w taki sposób napisał na swoim blogu o Traktacie Lizbońskim i jego ratyfikacji Marek Borowski, szef Socjaldemokracji Polskiej.
czytaj więcej »
  
Piotr Gniewkowski [ 03-04-2008 ]
Grupa posłów PiS związana z Radiem Maryja rozważa skierowanie wniosku do Trybunału Konstytucyjnego o sprawdzenie zgodności traktatu lizbońskiego z konstytucją. Czas ucieka, bo Trybunał może to zrobić tylko przed ratyfikowaniem go przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
  
[ 02-04-2008 ]
Wczorajsze głosowanie w Sejmie w sprawie ratyfikacji traktatu odbiło się szerokim echem w środowisku politycznym. Jak się okazuje, politycy rozmawiali nie tylko o przyszłości Unii Europejskiej i sytuacji Polski we Wspólnocie, ale dyskusje i komentarze często dotyczyły sytuacji w PiS.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 02-04-2008 ]
Senat podjął decyzję o zgodzie na ratyfikację Traktatu Lizbońskiego. Za przyjęciem ustawy głosowało 74 senatorów, przeciw było 17, a 6 wstrzymało się od głosu.
czytaj więcej »
  Sejmowa debata w sprawie Traktatu
Renata Sobiecka [ 01-04-2008 ]
Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski zapowiedział, iż prezydent oraz premier planują zaprezentować w Sejmie swoje stanowisko odnośnie ratyfikacji Traktatu.
czytaj więcej »
  
[ 01-04-2008 ]
- Miejcie odwagę odrzucić ten traktat, a przynajmniej zatrzymać postępowanie nad jego ratyfikacją - apelował do posłów były marszałek Sejmu Marek Jurek na kilka godzin przed głosowaniem w sprawie Traktatu Lizbońskiego.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl