Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Irlandia: 52% za traktatem lizbońskim               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Paulina Klejnowska [ 08-12-2008 ]
Dwie polskie przetwórnie sprowadzały wieprzowe mięso z irlandzkich zakładów, w których wykryto dioksyny. Eksperci badają czy skażone mięso trafiło do naszego kraju.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Obrycka [ 27-11-2008 ]
"Nie ma przeszkód prawnych, które uniemożliwiłyby nowe głosowanie w sprawie Traktatu Lizbońskiego" - taką wiadomość opublikował dziennik "Irish Times", opierając się na projekcie raportu specjalnie powołanej podkomisji do spraw przyszłości Irlandii w Unii Europejskiej.
czytaj więcej »
  Prezydent o traktacie
Renata Sobiecka [ 02-09-2008 ]
Prezydent Lech Kaczyński poinformował, iż ma prawo zarówno do podpisania Traktatu Lizbońskiego, jak do nieskładania swojego podpisu pod nim.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 27-07-2008 ]
Najnowszy sondaż ośrodka badawczego Open Europe nie jest korzystny dla stronników Traktatu Lizbońskiego. Prawie 3/4 Irlandczyków sprzeciwia się nowemu referendum w tej sprawie.
czytaj więcej »
  
[ 20-07-2008 ]
Prezydent Francji Nicolas Sarkozy jedzie jutro do Dublina. W wywiadzie dla „The Irish Times” stwierdza, że wybiera się tam po to, by zrozumieć przesłanie Irlandczyków głosujących przeciwko Traktatowi Lizbońskiemu.
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 10-07-2008 ]
W czasie przemówienia poświęconego priorytetom francuskiej prezydencji w UE Nicolas Sarkozy podkreślił, że bez nowego traktatu nie będzie możliwe  dalsze rozszerzenie Unii. Odmowę podpisania Traktatu Lizbońskiego przez Lecha Kaczyńskiego skomentował: „Polski prezydent sam negocjował Traktat. Dał słowo. Słowa się dotrzymuje. To nie kwestia polityki, to kwestia moralności.”
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 09-07-2008 ]
W cieniu zamieszania, które wokół ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego wywołują Irlandia i Polska, w innych państwach ratyfikacja przebiega spokojnie i pomyślnie dla przyszłości reformy UE. We wtorek Holandia stała się dwudziestym pierwszym krajem, który wyraził dla niej swoje pełen poparcie.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 02-07-2008 ]
Od wczoraj nie ustaje fala krytyki pod adresem Polski, wywołana stanowiskiem prezydenta Kaczyńskiego wobec dalszej ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego. Najdalej idącą i druzgocącą dla naszego kraju opinię przedstawiła dziś niemiecka eurodeputowana Silvana Koch-Mehrin, reprezentująca lewicujących liberałów z FDP. - Jeśli Polska nie będzie chciała ratyfikować Traktatu Lizbońskiego, powinna zostać wyłączona z Unii Europejskiej – stwierdziła.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 02-07-2008 ]
„Kaczyński zepsuł francuskie święto” – pisał wczorajszy „Le Monde”, komentując deklarację o odmowie sygnowania Traktatu Lizbońskiego przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego. W podobnym tonie wypowiadają się inne najpoważniejsze europejskie media. Jednak w świetle tej druzgocącej dla UE decyzji Polski umknął fakt, że podobną podjął prezydent Niemiec Horst Köhler.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 02-07-2008 ]
- Nie mogę sobie wyobrazić, by prezydent, który osobiście podpisał się pod tym dokumentem, najpierw w Brukseli a następnie w Lizbonie, mógł podważyć ważność swojego własnego podpisu. To jest kwestia moralna. To jest kwestia uczciwości – ocenia działania Lecha Kaczyńskiego w kwestii Traktatu Lizbońskiego, prezydent Francji Nicolas Sarkozy.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl