Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Irlandia: 52% za traktatem lizbońskim               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Ewelina Murzicz [ 02-10-2009 ]
Dzisiaj druga próba ratyfikacji traktatu lizbońskiego. O godzinie 8 rano polskiego czasu rozpoczęło się referendum dotyczące tego dokumentu. W czerwcu 2008 roku Irlandczycy powiedzieli zdecydowane „Nie”.
czytaj więcej »
  
[ 04-09-2009 ]
Z sondażu ośrodka TNS mrbi dla dziennika "The Irish Times" wynika, że tylko 46 proc. Irlandczyków poprze Traktat Lizboński w referendum 2 października. 29 procent postawi na „nie”. W porównaniu do maja to spadek poparcia dla tego dokumentu o 8 punktów procentowych.
czytaj więcej »
  
[ 09-07-2009 ]
2 października Irlandczycy ponownie będą mogli wyrazić swoje TAK lub NIE dla Traktatu Lizbońskiego. Od wyników referendum zależy dalszy los dokumentu.
czytaj więcej »
  
[ 18-05-2009 ]
Libertas wysunął propozycję wprowadzenie niebieskiej karty dla każdego pracownika z Polski wyjeżdżającego do Irlandii, podobną do tej, która wydawana jest mieszkańcom Afryki i Azji.
czytaj więcej »
  
[ 16-05-2009 ]
Według dziennika „Irish Times” gościem specjalnym na wiecu wyborczym partii Libertas, który odbędzie się w Irlandii, będzie Lech Wałęsa.
czytaj więcej »
  
[ 08-05-2009 ]
W piątek do Wilna przyjechał Jarosław Kalinowski wraz z delegacją polskich parlamentarzystów, by rozmawiać o realizacji traktatu polsko-litewskiego podpisanego 15 lat temu.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 29-03-2009 ]
Politycy uznali, że trzeba zbadać finansowanie partii Libertas w Polsce. Tą jednomyślność wywołało ujawnienie obchodzenia polskiego prawa przez irlandzkiego milionera i lidera ruchu eurosceptyków Declana Ganleya, który w ten sposób zapewnił sobie możliwość finansowania tutejszego oddziału swojego ugrupowania.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 29-03-2009 ]
Politykami wstrząsnęła przegrana 2:3 meczu z Irlandią Północną w eliminacjach do MŚ. Zdaniem Wojciecha Olejniczaka z SLD "Boruc był jak galareta". "Tu nie chodzi o porażkę, ale o styl, w jaki graliśmy" - mówi Tadeusz Cymański z PiS. Jedynie Stefan Niesiołowski z PO uważa, że futbol to tylko zabawa.
czytaj więcej »
  
[ 28-02-2009 ]
Po spotkaniu szefów parlamentów państw UE w Paryżu marszałek Sejmu Bronisław Komorowski zdradził dziennikarzom, że władze Irlandii pierwszy raz formalnie zapewniły, iż powtórzą w październiku referendum w sprawie traktatu lizbońskiego.
czytaj więcej »
  Irlandia triumfuje na szczycie w Belgii
Kinga Marciniak [ 12-12-2008 ]
Unia Europejska zaakceptowała plan, jaki Nicolas Sarkozy przedstawił w związku z wprowadzeniem w życie traktatu lizbońskiego. Wszystko zależy teraz od irlandzkiego referendum.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl