Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Sudan: dziennikarka skazana za noszenie spodni               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Marcin Pieruszka [ 17-05-2011 ]
To nie pierwsza rozprawa sądowa z premierem Włoch na ławie oskarżonych. W Mediolanie wczoraj odbył się proces, w którym Berlusconiemu zarzuca się przekupienie brytyjskiego adwokata Davida Millsa.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 25-10-2010 ]
Sąd wyznaczył obrońcę z urzędu Ryszardowi C., który we wtorek zastrzelił w Łodzi jednego z działaczy PiS. Nazwisko adwokata powinno być znane jutro – informuje reporterka RMF FM Agnieszka Wyderka.
czytaj więcej »
  
(kms) [ 16-06-2010 ]
Sąd Okręgowy w Warszawie wydał dziś wyrok w trybie wyborczym uznając pozew Bronisława Komorowskiego przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu ws. prywatyzacji szpitali.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 29-03-2010 ]
Były prezydent Olsztyna został oczyszczony z zarzutu o przestępstwa urzędnicze. Zdaniem sądu Czesław Jerzy Małkowski nie miał zamiaru działać na szkodę interesu publicznego. Wyrok jest nieprawomocny.
czytaj więcej »
  
[ 05-01-2010 ]
Do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze Serbia złożyła pozew przeciwko Chorwacji oskarżając ją o ludobójstwo w latach 1991-1995. Jednak paradoksem jest to, że dziesięć lat temu to Chorwacja pozwała o to samo Serbię.
czytaj więcej »
  
[ 17-12-2009 ]
Na dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na cztery skazał szczeciński sąd rejonowy posła Cezarego Atamańczuka, który do obecnego Sejmu dostał się z list Platformy Obywatelskiej. Ponadto odebrano mu prawo jazdy.
czytaj więcej »
  
[ 25-09-2009 ]
Przewodniczący Prawicy Rzeczypospolitej Marek Jurek, w specjalnym oświadczeniu partyjnym, wyraził ”głęboki niepokój z powodu wyroku w sprawie księdza Marka Gancarczyka”. Chodzi o sprawę zasądzonego odszkodowania dla „Głosu Niedzielnego” na rzecz Alicji Tysiąc.
czytaj więcej »
  
[ 21-09-2009 ]
Sąd uznał, że twierdzenie Stefana Niesiołowskiego, iż prezes PiS Jarosław Kaczyński miał wpływ na treść książki "SB a Lech Wałęsa" Sławomira Cenckiewicza i Piotra Gontarczyka jest niezgodne z prawdą.
czytaj więcej »
  
[ 19-09-2009 ]
Warszawski Sąd Administracyjny orzekł, że decyzja szefa SKW, a następnie podtrzymana przez premiera Donalda Tuska o zabraniu Antoniemu Macierewiczowi certyfikatu dostępu do informacji tajnych, była bezprawna.
czytaj więcej »
  Protest wyborczy kandydata UPR oddalony
[ 21-05-2009 ]
Decyzją Sądu Okręgowego w Poznaniu odrzucony został protest wyborczy kandydata UPR Grzegorza Grockiego. Chciał on, by sąd zakazał marszałkowi głoszenia tezy, jakoby głosy oddane na małe partie i stronnictwa w wyborach do PE były głosami straconymi.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl