Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / MSZ chce zwrotu z Rosji polskich dzieł sztuki               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 29-08-2009 ]
Rzecznik MSZ Piotr Paszkowski poinformował, że resort Sikorskiego na chwilę obecną weryfikuje informacje na temat rosyjskiej konferencji, w związku z czym nie ma jeszcze decyzji czy będzie podjęta oficjalna reakcja na zapowiedzianą na 1 września prezentację w Rosji książki "Sekrety polskiej polityki zagranicznej. 1935-45".
czytaj więcej »
  Sikorski w Moskwie
Magda Dunin-Markiewicz [ 21-01-2008 ]
Radosław Sikorski, minister spraw zagranicznych, spotka się dzisiaj w Moskwie z szefem rosyjskiego MSZ – Siergiejem Ławrowem. Jak podaje polskie MSZ, Sikorski przedstawi propozycje dotyczące wznowienia dialogu i współpracy między Polską i Rosją.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 05-12-2007 ]
Na najbliższy piątek, dokładnie na 13:20, zostało zaplanowane spotkanie ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego z szefem rosyjskiego MSZ Sergiejem Łagrowem. Do rozmów szefów dyplomacji Rosji i Polski dojdzie w Brukseli.
czytaj więcej »
  
[ 04-10-2006 ]

Wieczorem rozpoczyna dwudniową wizytę w Polsce szef dyplomacji rosyjskiej Siergiej Ławrow.
Ekspert Ośrodka Studiów Wschodnich Jadwiga Rogoża przewiduje, że podczas rozmów w Warszawie zostaną podjęte kwestie związane z ewentualnym rozmieszczeniem w Polsce tarczy antyrakietowej, a także tematy gospodarcze, jako szczególnie ważne dla Federacji Rosyjskiej.

czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 03-10-2006 ]
Rzecznik prasowy rosyjskiego MSZ Michaił Kamynin, ostrzega Polskę przed zainstalowaniem w naszym kraju elementów tarczy antyrakietowej. Niepokój Rosji budzi fakt możliwego zachwiania strategicznej równowagi pomiędzy Moskwą a Waszyngtonem.
czytaj więcej »
  
[ 25-08-2006 ]
Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow przyjeżdża do Polski przygotować spotkanie prezydentów Kaczyńskiego i Putina - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza".
czytaj więcej »
  
[ 22-08-2006 ]
Premier Jarosław Kaczyński i szef MON Radosław Sikorski zabrali głos i zażądali wyjaśnień od Antoniego Macierewicza w sprawie wypowiedzi dla telewizji Trwam. Macierewicz, wiceszef MON-u oskarżył w telewizji Trwam byłych ministrów spraw zagranicznych o współpracę z rosyjskim wywiadem.
czytaj więcej »
  
[ 16-12-2011 ]
Podczas głosowania parlamentarzyści odrzucili wniosek Prawa i Sprawiedliwości o odwołanie Radosława Sikorskiego. Przeciw było 292, za 153 posłów.
czytaj więcej »
  Putin i Miedwiediew na listach do Dumy?
[ 23-09-2011 ]
W Moskwie właśnie rozpoczął się zjazd rządzącej partii Jedna Rosja. Pojawiają się głosy, że w trakcie obrad może paść propozycja, aby na krajowej liście wyborczej do Dumy Państwowej na pierwszych miejscach znalazł się Dmitrij Miedwiediew i Władimir Putin.
czytaj więcej »
  Apel do Rosji o zniesienie embarga na warzywa
[ 01-07-2011 ]
Komisarz Unii Europejskiej ds. zdrowia John Dali w liście wysłanym do władz Rosji interweniuje o jak najszybsze zniesienie embarga na import europejskich warzyw. Dali wzywa do przestrzegania umowy podpisanej z Brukselą.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl