Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Kochanowskiego trzy pomysły na konstytucję               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 30-05-2009 ]
Jak podaje „Rzeczpospolita”, biuro Rzecznika Praw Obywatelskich zakończyło prace nad zmianami w ustawie zasadniczej i do zmian tych RPO będzie chciał przekonać wszystkie partie. Przygotowane zostały aż dwa projekty nowej konstytucji.
czytaj więcej »
  Kopacz o "cudownym ozdrowieniu" RPO
[ 31-12-2009 ]
Minister zdrowia Ewa Kopacz, która była dzisiaj gościem radia TOK FM, odniosła się do sprawy zachorowania Janusza Kochanowskiego na A/H1N1. Podczas wywiadu ironizowała: "Zapadł, ale też bardzo szybko ozdrowiał. Takie cudowne ozdrowienie w 48 godzin. Już potem był bardzo aktywny medialnie".
czytaj więcej »
  Rzecznik Praw Obywatelskich chory na A/H1N1
[ 26-12-2009 ]
Jak poinformował przez wpis na Twitterze Rzecznik Praw Obywatelskich, zachorował on na grypę A/H1N1.
czytaj więcej »
  
[ 28-09-2009 ]
Rzecznik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski powiedział w „Kropce nad i”, że „feministki to kobiety niespełnione w normalnych rolach”. Teraz SLD domaga się jego dymisji. PO, choć oburzona wypowiedzią Rzecznika, przypomina, że Sejm, ani nikt inny, nie ma uprawnień, by odwołać go przed kadencją.
czytaj więcej »
  
Alicja Szwed [ 22-08-2009 ]
Rzecznik Praw Obywatelskich obiecuje pomoc matce zamordowanego w ubiegłym roku Polaka służącego w armii USA w zoorganizowaniu spotkania z Barckiem Obamą.
czytaj więcej »
  
[ 21-08-2009 ]
Rzecznik Praw Obywatelskich zajmie się głośnym w ostatnich dniach problemem wyposażenia polskich żołnierzy. Jego urzędnicy otrzymali już zlecenie zajęcia się sprawą.
czytaj więcej »
  Rzecznik Praw Obywatelskich stawia na Internet
[ 22-05-2009 ]
Jak dowiedział się serwis tvp.info, Rzecznik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski uruchomia nowy portal prawny, swój własny blog oraz kanał w serwisie YouTube.
czytaj więcej »
  
[ 21-12-2007 ]
Rzecznik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski będzie domagał się ogłoszenia referendum w sprawie ratyfikacji Traktatu Reformującego UE. W piątek ma w tej sprawie wysłać list do premiera Donalda Tuska - dowiedziała się "Rzeczpospolita".
czytaj więcej »
  
[ 26-01-2007 ]

Rzecznik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski poinformował, że mimo iż do jego Biura nie wpłynęła dotąd skarga od prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz dotycząca skutków nie złożenia oświadczenia majątkowego jej męża w ustawowym terminie to zlecił on zbadanie tej sprawy z urzędu.

czytaj więcej »
  
[ 13-01-2007 ]
Według informacji „Życia Warszawy” prokuratura nie zgodziła się na spotkanie przedstawicieli rzecznika praw obywatelskich z aresztowaną kobietą. Taka sytuacja miała miejsce po raz pierwszy w historii RPO.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl