Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Lech Kaczyński wnioskuje o obiecane dokumenty               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 12-07-2009 ]
W okolicznościowym przemówieniu nowa prezydent Litwy Dalia Grybauskaite zapowiedziała walkę z monopolami i oligarchami oraz zmniejszanie różnic socjalnych. Poprosiła też o budowanie solidarności społecznej. Zapowiedziała również bardziej wyważoną od poprzedników politykę zagraniczną.
czytaj więcej »
  Prezydent potrzebny do walki z kryzysem
[ 10-07-2009 ]
Sławomir Skrzypek w I Programie Polskiego Radia powiedział: perswazyjna pomoc prezydenta do naszych pomysłów jest potrzebna. Chodzi o to - jak zaznaczył Sławomir Nowak - że współpraca z NBP ma uchronić Polaków przed podwyżką podatków.
czytaj więcej »
  
Andrzej Piasecki [ 08-07-2009 ]
Szef Kancelarii Prezydenta Piotr Kownacki zajmie się kreowaniem wizerunku głowy państwa. Do tej pory było to zadanie Michała Kamińskiego, który jednak dostał się do europarlamentu.
czytaj więcej »
  Wypowiedzi prezydenta u prokuratora
Magdalena Janczura [ 30-06-2009 ]
Jak donosi portal tvp.info prokuratura zapozna się z wywiadami i wypowiedziami Lecha Kaczyńskiego oraz jego współpracowników, którzy uczestniczyli w ostrzelaniu w Gruzji.
czytaj więcej »
  Prezydent chce 7-letniej kadencji
[ 22-06-2009 ]
Prezydent Lech Kaczyński zawarł w liście do konstytucjonalistów propozycję wydłużenia kadencji głowy państwa do siedmiu lat, bez możliwości ubiegania się o reelekcję.
czytaj więcej »
  Spotkanie prezydenta z premierem
Andrzej Piasecki [ 17-06-2009 ]
Dziś w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie Lecha Kaczyńskiego z Donaldem Tuskiem. To pierwsza od dawna rozmowa prezydenta i premiera „w cztery oczy”.
czytaj więcej »
  
[ 15-06-2009 ]
Prezydent Lech Kaczyński, na pytanie dziennikarzy co sądzi o wizji Grzegorza Schetyny, by Tusk po ewentualnym wyborze go na prezydenta pozostał szefem PO, odpowiedział, że sprawa łączenia funkcji głowy państwa z przynależnością partyjną jest dyskusyjna, co oznacza, że takiej opcji nie zanegował.
czytaj więcej »
  
[ 14-06-2009 ]
"Zostawmy takie żarty z boku" - tak poseł PO Janusz Palikot podsumował wypowiedź partyjnego kolegi Grzegorza Schetyny, który stwierdził, że po wygranych wyborach prezydenckich Donald Tusk mógł by pozostać szefem Platformy.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 14-06-2009 ]
Szef Polski XXI, Jarosława Sellin uważa: "Jest problem, bo nie ma wyraźniej alternatywy przywództwa wobec Jarosława Kaczyńskiego". Twierdzi on, że zadaniem Kaczyńskiego jest wychowanie, a nie poniżanie następcy.
czytaj więcej »
  
[ 13-06-2009 ]
Według informacji centralnej komisji wyborczej „obecny prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad prowadzi w wyborach prezydenckich po zliczeniu 28 mln głosów”.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl