Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Lech Kaczyński wnioskuje o obiecane dokumenty               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 01-11-2009 ]
W obliczu panującej na terenie Ukrainy epidemii grypy, prezydent Wiktor Juszczenko zwrócił się do Lecha Kaczyńskiego o pomoc. Polski prezydent przekazał ją do Rządowego Centrum Bezpieczeństwa oraz resortu zdrowia.
czytaj więcej »
  
Ewelina Murzicz [ 30-10-2009 ]
Poseł PSL Eugeniusz Kłopotek ogłosił, że chce zostać prezydentem Bydgoszczy. „Gazecie” powiedział, że nie będzie mu żal stanowiska, bo „prestiż posła upada”.
czytaj więcej »
  
[ 25-10-2009 ]
Oficjalnie, w przyszłym tygodniu, Prawo i Sprawiedliwość powoła do życia Zespół Pracy Państwowej. Ma on przygotować partię do przejęcia władzy i przygotowywać projekty ustaw.
czytaj więcej »
  
[ 19-10-2009 ]
Prezydent Lech Kaczyński chce nadać pośmiertnie Order Orła Białego ks. Jerzemu Popiełuszce. W tym roku mija 25 lat od jego tragicznej śmierci. Bliski końca jest też również jego proces beatyfikacyjny.
czytaj więcej »
  
[ 11-10-2009 ]
Zdaniem Pawła Grasia, premier już wybrał kandydatów na wakujące stanowiska w rządzie. Oficjalna prezentacja nowych członków gabinetu Donalda Tuska nastąpi jednak dopiero we wtorek.
czytaj więcej »
  
[ 10-10-2009 ]
- To bardzo istotny dzień dla Polski. Unia jest wspaniałym eksperymentem w historii ludzkości - powiedział Lech Kaczyński.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 11-09-2009 ]
Były prezydent Tajwanu Czen Szuej-bien został w piątek uznany za winnego sprzeniewierzenia funduszy państwowych i skazany na dożywotnie więzienie. Wyrok został wydany przez sąd okręgowy Tajpej – tym samym zakończył ponad trzy lata skomplikowany proces, w którym oskarżonymi byli też członkowie najbliższej rodziny byłego prezydenta.
czytaj więcej »
  
Robert Kochan [ 23-08-2009 ]
Kancelaria Prezydenta postanowiła zrobić zakupy i na zamówiony wcześniej specjalistyczny sprzęt foto-wideo wyda prawie 90 tys. złotych.
czytaj więcej »
  
[ 15-08-2009 ]
Dziś - w rocznicę Bitwy Warszawskiej - przypada święto Wojska Polskiego. Z tej okazji jedenaście nominacji generalskich i dwa awanse na stopień nadinspektora policji wręczył mundurowym prezydent.
czytaj więcej »
  
[ 11-08-2009 ]
Firma Newton Media wygrała - zorganizowany przez Kancelarię Prezydenta - przetarg na 24-godzinny monitoring 71 tytułów prasowych, 12 stacji telewizyjnych i 14 radiowych, 16 portali internetowych i dwóch dużych agencji.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl