Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Lech Kaczyński wnioskuje o obiecane dokumenty               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Aleksandra Nowak [ 08-03-2009 ]
Jarosław Kaczyński zaapelował do premiera Donalda Tuska o zaniechanie dyskusji o eutanazji, ponieważ może ona doprowadzić do podziałów w społeczeństwie. Jest to odpowiedź na piątkową prośbę premiera o debatę publiczną w sprawach drażliwych - zapłodnienia in vitro, testamentu życia i eutanazji.
czytaj więcej »
  
Monika Chojnacka [ 05-03-2009 ]
Jak poinformowała dzisiaj Kancelaria Prezydenta, Lech Kaczyński zaskarżył do Trybunału Konstytucyjnego nowelę ordynacji wyborczej do Parlamentu Europejskiego.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 01-03-2009 ]
Między spotkaniami z kolejnymi politykami na nieformalnym szczycie UE premier Donald Tusk udzielił Monice Olejnik telefonicznego wywiadu dla Radia ZET. Stwierdził w nim, że Jarosław Kaczyński powoduje zatargi między PO i PiS w kwestii kryzysu. "Po spotkaniach z prezydentem zawsze słyszymy jakby bardziej ugodowe komunikaty. Potem do gry włącza się jego brat i wszystko zaczyna się od nowa" - mówił.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 01-03-2009 ]
Przed nieformalnym szczytem Unii Europejskiej, na którym przywódcy wspólnoty będą omawiać możliwości wyjścia Europy z kryzysu, prezydent życzył premierowi sukcesu. Lech Kaczyński chce, by Tusk osiągnął w Brukseli "tyle ile da się osiągnąć".
czytaj więcej »
  Wybory do europarlamentu bez zmian
[ 27-02-2009 ]
Prezydent nie podpisał nowelizacji zakładającej m.in. dwudniowe głosowanie. Oznacza to więc, że wybory do europarlamentu nadal będą trwały tylko jeden dzień i bez udziału pełnomocników.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 22-02-2009 ]
Pytany o to, czy możliwy jest sojusz PiS z PO, o którym mówili prezydent Lech Kaczyński i premier Donald Tusk, Jarosław Kaczyński odpowiada, że "jakoś nie dostrzegam zalotów ze strony Donalda Tuska. PiS to nie panna na wydaniu".
czytaj więcej »
  Prezydent popiera porozumienie PO-PiS
Aleksandra Nowak [ 15-02-2009 ]
Lech Kaczyński uważa, że mogłoby dojść do szerokiego paktu politycznego, ponieważ uzasadnia to obecna sytuacja. Na pytanie, czy w związku z tym jest on za koalicją PO-PiS, odpowiedział: "Nawet jeżeli tak, to stan napięcia wydaje się wciąż zbyt wysoki".
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 01-02-2009 ]
W "Poranku TVN24" Janusz Palikot powiedział, że "podstępnie zdobył" chronione przemówienie Jarosława Kaczyńskiego na kongres PiS. Zapowiedział on, że jego treść ujawni godzinę przez planowanym wygłoszeniem o 14.00.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 01-02-2009 ]
W wywiadzie dla "Newsweeka" prezydent Lech Kaczyński stwierdził, że zawsze traktował Okrągły Stół jako posunięcie czysto taktyczne w ramach gry o wolną Polskę. Powiedział też, że te obrady przyspieszyły jesień ludów w Europie Wschodniej. Jego zdaniem, komunizm prawdopodobnie i tak kiedyś by upadł, ale " jako przedsięwzięcie taktyczne, Okrągły Stół był przedsięwzięciem zręcznym".
czytaj więcej »
  Prezydent Kaczorowski w szpitalu
Katarzyna Staszewska [ 28-01-2009 ]
Ostatni prezydent na uchodźstwie, Ryszard Kaczorowski, od tygodnia znajduje się w warszawskim szpitalu z podejrzeniem ciężkiej postaci grypy.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl