Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Lech Kaczyński wnioskuje o obiecane dokumenty               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 22-11-2009 ]
Były prezydent, Lech Wałęsa wystąpił do sądu z pozwem przeciwko obecnie urzędującej głowie państwa. Przedmiotem sporu jest wypowiedź Lecha Kaczyńskiego, w której nazwał on Wałęsę agentem o pseudonimie "Bolek".
czytaj więcej »
  
[ 08-10-2009 ]
Na konferencji prasowej, Jarosław Kaczyński powiedział, iż jego brat nie podpisze w niedzielę, jak wcześniej zapowiadano, traktatu lizbońskiego. "Aleksander Szczygło jest źle poinformowany" - dodał prezes PiS
czytaj więcej »
  
[ 29-07-2009 ]
Prezydent Lech Kaczyński zwrócił się do Sejmu z projektem ustawy, która 1 sierpnia wprowadziłaby nowe święto państwowe - Narodowy Dzień Pamięci o Powstaniu Warszawskim.
czytaj więcej »
  
Andrzej Piasecki [ 22-07-2009 ]
Prezydent Lech Kaczyński zdecydował, że w Społecznym Komitecie Odnowy Zabytków Krakowa nie będą już zasiadać m.in. Kazimierz Kutz czy prof. Andrzej Zoll.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 03-05-2009 ]
Jak donosi TVP Info, Kancelaria Prezydenta wydała przez półtora roku ponad 300 tysięcy złotych na pióra i długopisy z nadrukowanym faksymile podpisem Lecha Kaczyńskiego lub Marii Kaczyńskiej. Otrzymują je na pamiątkę zagraniczne delegacje odwiedzające prezydenta, rozdają prezydenccy ministrowie w czasie oficjalnych spotkań.
czytaj więcej »
  
[ 02-05-2009 ]
Lech Kaczyński nie zjawił się na obchodach święta flagi narodowej. Powodem absencji jest choroba matki, która w stanie ciężkim przebywa w szpitalu.
czytaj więcej »
  
Monika J. Chojnacka [ 18-04-2009 ]
Prezydent Lech Kaczyński zapytany w RMF FM czy będzie ubiegać się o reelekcję odpowiedział: „Podejmę decyzję w swoim czasie”.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 28-12-2008 ]
Prezydent ma zamiar odbyć drugą już podróż po Polsce. Tym razem odwiedzi uniwersytety i wygłosi serię wykładów, w których wyjaśni m.in. swoje weta do kilku ustaw. Wiadomość tą potwierdza szef Kancelarii Prezydenta Piotr Kownacki: "Rzeczywiście, prezydent będzie odwiedzał różne miejsca w Polsce".
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 30-11-2008 ]
Lech Kaczyński w czasie swojej wizyty w Azji chce odwiedzić Mongolię, Japonię i Koreę Południową. Celem tych wizyt jest pogłębienie współpracy gospodarczej, naukowo-technicznej i w dziedzinie kultury, wzajemnych kontaktów oraz rozmowy na temat spraw bezpieczeństwa energetycznego.
czytaj więcej »
  Prezydent dostanie mniej
Karolina Czaja [ 18-09-2008 ]
Lech Kaczyński otrzyma 14 mln mniej w przyszłym roku w porównaniu do bieżącego. O przymiarkach Platformy Obywatelskiej do redukcji budżetów Kancelarii Prezydenta, IPN i KRRiT poinformowała "Gazeta Wyborcza".
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl