Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Stocznie nie doczekały się na katarskie pieniądze               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Kolejna szansa dla stoczni
[ 02-12-2009 ]
Kolejne aukcje części majątków stoczni w Gdyni i Szczecinie będą miały miejsce w połowie grudnia. Ministerstwo Finansów jako termin wpłaty wadium wyznaczył 11 grudnia. Kilka dni później, 16 i 17 grudnia, mają zostać przeprowadzone aukcje.
czytaj więcej »
  
[ 30-09-2009 ]
Majątek stoczni Gdyni i Szczecin został ponownie wystawiony na sprzedaż. Dzisiaj Agencja Rozwoju Przemysłu ogłosiła nowy przetarg.
czytaj więcej »
  
[ 03-09-2009 ]
Rzecznik rządu Paweł Graś poinformował, że na wtorkowym posiedzeniu Rady Ministrów rozstrzygną się losy Aleksandra Grada.
czytaj więcej »
  Ostateczna decyzja w sprawie stoczni
[ 31-08-2009 ]
Dziś po południu Katarczycy ujawniają swoją ostateczną decyzją w sprawie kupna Stoczni Gdańskiej i Szczecińskiej. Ministerstwo Skarbu już prawdopodobnie zna decyzję, ale nie ujawni jej do dzisiejszego popołudnia.
czytaj więcej »
  Stocznie: jednak Katarczycy?
[ 27-08-2009 ]
W ciągu kilku dni wizytę w Polsce złożą przedstawiciele rządowego funduszu katarskiego, który przejął zobowiązanie zakupu stoczni w Gdyni i Szczecinie po wycofaniu się prywatnego inwestora z transakcji.
czytaj więcej »
  Nowy katarski inwestor?
[ 19-08-2009 ]
Katarski koncern rządowy chce zainwestować w polskie stocznie. Minister Aleksander Grad zapewnił, że ma dla nich plan awaryjny.
czytaj więcej »
  PiS o kompromitacji PO
Magdalena Janczura [ 18-08-2009 ]
Według partii Prawa i Sprawiedliwości sytuacja dotycząca stoczni w Gdyni i w Szczecinie to kompromitacja rządu Tuska. "Sprawa sprzedaży stoczni szczecińskiej i gdyńskiej od początku wyglądała na polityczną hucpę" - tak komentuje rzecznik klubu PiS Mariusz Błaszczak.
czytaj więcej »
  
[ 17-08-2009 ]
Dziś o północy mija termin przelania pieniędzy, które Katarczycy mają zapłacić za stocznie w Gdyni i Szczecinie. Jeżeli 380 mln zł nie wpłynie do godziny 23:59 na konto, wtedy trzeba będzie uruchomić prawo upadłościowe.
czytaj więcej »
  Jednak reaktywacja stoczni?
[ 30-07-2009 ]
Aleksander Grad poinformował, że we wrześniu stocznie znów zaczną funkcjonować. Zapewnił, że QInvest wbrew obawom nie wycofał się z budowy statków na polskim Wybrzeżu.

czytaj więcej »
  Zgoda KE na stoczniowy plan awaryjny
Agnieszka Obrycka [ 06-11-2008 ]
W oficjalnym komunikacie Komisja Europejska sprecyzowała decyzję w sprawie stoczni w Gdyni i Szczecinie, uznając udzieloną im pomoc publiczną za nielegalną. Równocześnie zaakceptowała plan awaryjny dla stoczni, który daje polskiemu rządowi czas do końca maja 2009 na przeprowadzenie zmian, które mają uchronić stocznie przed upadłością.
czytaj więcej »
1 2 3  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl