Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Klich nagradza               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Arkadiusz Szymczyk [ 23-02-2008 ]
Według ministra obrony Bogdana Klicha, „Polska jest krajem bezpiecznym i wiarygodnym sojusznikiem w NATO i Unii Europejskiej”. Takie słowa padły na konferencji ministra, który podsumował 100 dni swoich rządów w resorcie obrony.
czytaj więcej »
  
[ 07-02-2008 ]
Minister Obrony Narodowej Bogdan Klich w rozmowie z „Dziennikiem” potwierdził wcześniejsze sugestie, iż winą katastrofy transportowca wojskowego CASA nie była usterka techniczna samolotu.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 26-01-2008 ]
Dwunastogodzinne rozmowy w siedzibie Ministerstwa Finansów przyniosły wstępne porozumienie. Celnicy mają otrzymać podwyżki w wysokości 500 złotych brutto.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 25-01-2008 ]
Minister Obrony Narodowej Bogdan Klich polecił wyjaśnić, czemu początkowo błędnie poinformowano go o ilości osób na pokładzie rozbitego samolotu CASA.
czytaj więcej »
  
[ 14-01-2008 ]
Dziś pierwsza oficjalna wizyta ministra obrony narodowej Bogdana Klicha w USA. Szef MON przyjeżdża dziś do Waszyngtonu, by rozmawiać o Iraku, Afganistanie i tarczy
czytaj więcej »
  Twarde warunki ws. tarczy antyrakietowej
Jakub Noch [ 09-01-2008 ]
Minister obrony Bogdan Klich zapowiedział, że Polska postawi USA twarde warunki w sprawie budowy tarczy anytrakietowej na terenie naszego kraju.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 19-12-2007 ]
We wczorajszej wypowiedzi na antenie TVN 24, szef MON Bogdan Klich potwierdził, że rozkaz dotyczący ostrzelania afgańskiej wioski Nangar Khel mógł wydać amerykański dowódca.
czytaj więcej »
  
[ 17-12-2007 ]
Dziś rano spotkali się szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Władysław Stasiak i minister obrony narodowej Bogdan Klich. Stasiak ocenił je jako przybliżenie możliwości porozumienia w sprawie terminu wycofania wojsk z Iraku.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 04-12-2007 ]
Nominacje w Ministerstwie Obrony Narodowej spotkały się z dużym oburzeniem ze strony PiS-u a zwłaszcza byłego ministra obrony Aleksandra Szczygło. Chodzi m.in. o stanowiska dla generałów: Piotra Czerwińskiego i Janusza Bojarskiego. Minister Bogdan Klich broni swoich współpracowników.
czytaj więcej »
  
[ 27-11-2007 ]
"Trybuna": "Niezgodna z prawem decyzja ministra obrony narodowej Radosława Sikorskiego z 2006 roku zablokowała sądy wojskowe".
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl