Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Klich nagradza               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Bogdan Klich na Litwie
[ 08-06-2008 ]
Dziś rozpoczęła się oficjalna wizyta polskiego Ministra Obrony Narodowej na Litwie.
czytaj więcej »
  
[ 06-06-2008 ]
Hizb-i-Islami, partia byłego afgańskiego premiera Gulbuddina Hekmatiara, grozi nasileniem ataków na polskich żołnierzy w ich kraju. Aafgańskie media cytują wypowiedź Radosława Sikorskiego, która wywołała burzę komentarzy w tym kraju.
czytaj więcej »
  
[ 02-05-2008 ]
Były minister obrony narodowej Aleksander Szczygło w radiowej „Trójce” stwierdził, że publikacja nazwisk oficerów, którym odmówiono awansu generalskiego, jest skandalem. Poseł PiS ocenił, iż brak awansu dla niedoszłych generałów jest wielką krzywdą.
czytaj więcej »
  
[ 01-05-2008 ]
Rzecznik MON Robert Rochowicz poinformował, że doszło wczoraj do spotkania prezydenta Lecha Kaczyńskiego z ministrem obrony narodowej Bogdanem Klichem. Nie ujawnił tematu rozmowy, jednak nie trudno się domyślić, że poruszano głównie o sprawę nominacji generalskich.
czytaj więcej »
  Klich dementuje doniesienia o swojej dymisji
[ 21-04-2008 ]
- Nie komentuję plotek, a zwłaszcza durnych plotek – tymi słowami minister Obrony Narodowej Bogdan Klich odpowiedział dziś na pytanie dziennikarzy w sprawie pojawiających się informacji, że jest na liście ministrów wytypowanych przez premiera do zdymisjonowania.
czytaj więcej »
  
[ 04-04-2008 ]
Minister Obrony Narodowej Bogdan Klich ma dzisiaj podjąć decyzję o odtajnieniu całego, liczącego czterdzieści stron, dokumentu o przyczynach katastrofy samolotu CASA.
czytaj więcej »
  
Piotr Wieremiejczuk [ 16-03-2008 ]
Minister obrony narodowej Bogdan Klich zapowiedział podjęcie pewnych środków w celu obciążenia Antoniego Macierewicza kosztami po przegranej rozprawie z dziennikarzem Jerzym Nowakowskim.
czytaj więcej »
  Zemke nie zostanie wiceministrem
[ 07-03-2008 ]
Minister Obrony Narodowej Bogdan Klich jednocześnie zaprzeczył doniesieniom „Super Expressu”, jakoby poseł Lewicy i Demokratów Janusz Zemke miał zostać jego zastępcą.
czytaj więcej »
  
[ 04-03-2008 ]
"Rzeczpospolita" dotarła do informacji, że szef MON Bogdan Klich za katastrofę samolotu CASA chce odwołać dowódcę Sił Powietrznych generała Andrzeja Błasika. Nie oznacza to, że prezydent ją podpisze.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 27-02-2008 ]
W dniu wczorajszym w Afganistanie zginęło dwóch żołnierzy polskiego kontyngentu. St. kpr. Szymon Słowik i st. szer. Hubert Kowalewski zmarli z powodu ran odniesionych w wyniku eksplozji miny pułapki. Ich kolega z patrolu – st. szer. Jacek D. został ranny. Dwóch innych członków patrolu odniosło jedynie drobne obrażenia.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl