Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Klich nagradza               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Uroczysty koniec irackiej misji
[ 04-10-2008 ]
Misja polskich żołnierzy w Iraku dobiega końca. W bazie Echo w Diwanii rozpoczęła się uroczysta ceremonia zakończenia działań polskiego kontyngentu.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 17-09-2008 ]
Wojsko rehabilituje winnych zeszłorocznej katastrofy samolotu CASA, w której zginęła cześć kadry dowódczej polskiego lotnictwa. Jak poinformował dziennik „Polska”, trzech żołnierzy obciążonych winą za doprowadzenie do wypadku wróci do pracy.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 11-09-2008 ]
Minister obrony narodowej Bogdan Klich zapowiada, że do końca kadencji rząd chce rozpisać przetarg na nowe śmigłowce dla polskiej armii.
czytaj więcej »
  
[ 26-08-2008 ]
Minister obrony Bogdan Klich, który w zeszłym tygodniu był w polskiej bazie wojskowej w Afganistanie, wyznał wczoraj na antenie TVN24, że „żołnierze boją się strzelać, nawet gdy sytuacja tego wymaga”. W związku z tym zapowiada zmiany w prawie.
czytaj więcej »
  
[ 25-08-2008 ]
Bogdan Klich w rozmowie z Moniką Olejnik w Radiu ZET powiedział, że wizyta Donalda Tuska w Afganistanie była potrzebna, a rozmowy tam przeprowadzane były udane. Minister Obrony Narodowej jeszcze raz potwierdził, że do końca września w ten rejon zapalny zostanie wysłanych 20 rosomaków.
czytaj więcej »
  MON dla Zdrojewskiego?
[ 23-08-2008 ]
Jak donosi dziennik „Polska”, wiosną w Ministerstwie Obrony Narodowej czekają nas spore zmiany. Bogdan Klich prawdopodobnie utraci dotychczasowe stanowisko, a jego miejsce zajmie obecny minister kultury - Bogdan Zdrojewski.
czytaj więcej »
  
[ 03-08-2008 ]
Na krakowskim Rynku Głównym odbyła się uroczysta przysięga wojskowa. 500 żołnierzy reprezentowało wojska lądowe, marynarkę wojenną i siły powietrzne. Była to ostatnia przysięga centralna żołnierzy z poboru.
czytaj więcej »
  
[ 20-07-2008 ]
15 sierpnia ma odbyć się kolejne wręczenie nominacji generalskich. Według informacji „Rzeczpospolitej”, prezydent ma zablokować część nominacji, które przedstawił mu szef MON Bogdan Klich.
czytaj więcej »
  
[ 30-06-2008 ]
Były prezydent wyraził publicznie żal, że premierowi i obecnemu prezydentowi tak trudno ustalić wspólne stanowisko w negocjacjach z USA w sprawie tarczy antyrakietowej. Polityk twierdzi, że jedynym rozwiązaniem jest „spotkanie na szczycie”.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 11-06-2008 ]
Resort obrony nie żałuje funduszy na obronę żołnierzy oskarżonych ws. ostrzelania afgańskiej wioski Nangar Khel. Dziś minister obrony narodowej ujawnił, że dotychczas wydano 148 tys. zł na pomoc prawną i prawników reprezentujących oskarżonych wojskowych.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl