Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Klich nagradza               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Studenci do wojska?
Jakub Kufel [ 04-10-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński wysunął pomysł wprowadzenia kilkumiesięcznego obowiązku wojskowego dla wszystkich obywateli, także studentów - donosi "Rzeczpospolita".
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 03-10-2006 ]
Minister obrony narodowej dąży do wzmocnienia swojej pozycji. Jakiś czas temu odebrał Sztabowi Generalnemu wpływ na szkolenie na rzecz dowódców Wojsk Lądowych, Sił Powietrznych, Marynarki Wojennej i Wojsk Specjalnych. Dziś chce sam decydować o awansach w armii.
czytaj więcej »
  
[ 26-09-2006 ]

Najpóźniej do 6 listopada zaklady opieki zdrowotnej otrzymają pieniądze na październikowe podwyżki. Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Andrzej Sośnierz wyjaśnił, że przekazane środki uwzględniają również wzrost pensji pracowników administracyjnych.

czytaj więcej »
  Afganistan: Polacy w Bagram
[ 26-09-2006 ]
Setka polskich żołnierzy stacjonujących w Afganistanie szykuje się do powrotu do kraju. Za kilkanaście dni przyjadą tam ich zmiennicy.
czytaj więcej »
  
[ 15-08-2006 ]
Dziś przypada Święto Wojska Polskiego, które ustanowił marszałek Józef Piłsudski dla uczczenia rocznicy zwycięstwa Polaków nad bolszewikami w Bitwie Warszawskiej. Polskie wojska zatrzymały wówczas ofensywę Armii Czerwonej, a bitwa przyniosła przełom w wojnie polsko-bolszewickiej 1919-1920.
czytaj więcej »
  
[ 29-07-2006 ]
Informator terrorystów, którzy półtora tygodnia temu zaatakowali polsko-salwadorski konwój, może być pracownikiem amerykańskiej firmy logistycznej zaopatrującej naszą bazę m.in. w żywność - dowiedział się "Dziennik".
czytaj więcej »
  
[ 28-07-2006 ]
Pentagon USA powiadomił Kongres o zamiarze sprzedaży Polsce samolotów bezzałogowych RQ-7B Shadow 200 oraz sprzętu, o łącznej potencjalnej wartości 73 mln USD.
czytaj więcej »
  
[ 06-07-2006 ]
Jak dowiedział się "Dziennik", Ministerstwo Obrony Narodowej szykuje prawdziwą bombę - nowelizację ustawy o powszechnym obowiązku obrony, wg której do armii trafią wszyscy, którzy ukończyli 19. rok życia i są zdrowi.
czytaj więcej »
  
AZ [ 18-04-2006 ]
Życie Warszawy donosi o problemach związanych z przylotem do Polski pierwszych myśliwców F16, które kupiliśmy od Amerykanów. Według gazety, wojsko nie ma pieniędzy na ich utrzymanie.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 09-04-2006 ]
W najbliższych dniach możemy spodziewać sie podwyżek cen paliw średnio od 2 do 5 groszy na litrze. Wzrost cen benzyny jest spowodowany spadkiem poziomu jej zapasów oraz podaży w USA.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 8 9 10 11 12 13 14  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl