Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Boni o podwyżkach dla nauczycieli               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Adam Gawlik [ 26-09-2006 ]
Platforma Obywatelska złożyła wniosek o samorozwiązanie Sejmu poparty blisko 100 podpisami posłów PO. Według Platformy, tylko przyspieszone wybory i jej zwycięstwo w nich da szansę na zmianę sytuacji w kraju i poprawę jakości polskiej polityki.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 26-09-2006 ]
Jako niedopuszczalną i kłamliwą określił Marek Kuchciński krytykę działań tej partii i rządu. Powiedział, że wbrew twierdzeniom opozycji w Polsce nie dzieje się źle - przybywa miejsc pracy, spada bezrobocie, a inflacja jest najniższa w Europie.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 25-09-2006 ]
"Jeśli już coś podpisaliśmy na trzy lata, do 2009 roku, to będę się tego trzymał" - powiedział wicepremier Roman Giertych. Lider LPR był gościem popołudniowego magazynu "24 godziny" w telewizji TVN24.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson, Adam Gawlik [ 25-09-2006 ]
W środę odbyć się mają kolejne rozmowy PiS-u z PSL-em na temat współpracy rządowej. Ludowcy dają sobie kilka- kilkanaście dni na podjęcie decyzji w sprawie ewentualnego poparcia rządu Jarosława Kaczyńskiego. PiS ocenia, że są "bardzo duże szanse" na powstanie nowej koalicji większościowej.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 25-09-2006 ]
W ocenie marszałka Sejmu Marka Jurka, pierwszy rok rządów PiS to sukces. Marszałek jest zadowolony z działań wymierzonych w przestępców oraz z polityki prorodzinnej swojej partii.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 24-09-2006 ]
To planowa akcja. Wielu posłów PiS próbuje wciągnąć do rządu posłów PO proponując im stanowiska wiceministrów - ujawnił w niedzielny poranek w Radiu Zet Jan Rokita
czytaj więcej »
  
[ 21-09-2006 ]
Minister finansów Stanisław Kluza, który był gościem programu „Kwadrans po ósmej”, zapewnił, że deficyt budżetowy zostanie utrzymany na wysokości 30 miliardów złotych, a na spełnienie postulatów niektórych ministrów będą szukane dodatkowe pieniądze.
czytaj więcej »
  
[ 16-09-2006 ]

Wicepremier Andrzej Lepper mówi "nie" zwiększeniu polskiego zaangażowania w Afganistanie i przyszłorocznej ustawie budżetowej. 

czytaj więcej »
  
[ 06-09-2006 ]
Wczoraj premier Jarosław Kaczyński powiedział, że deficyt budżetowy nie może przekroczyć 30 mld zł. Niemal w tym samym czasie konferencję prasową zorganizował Andrzej Lepper, który twierdził, że deficyt może przekroczyć 33 mld zł.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 04-09-2006 ]
Z wyliczeń ministerstwa wynika, że dochody w budżecie na rok 2007 wyniosą 212,233 mld zł.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl