Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Boni o podwyżkach dla nauczycieli               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 23-08-2009 ]
Kancelaria Prezydenta wystąpi z oficjalnym wnioskiem do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów o udostępnienie dokumentów związanych z kontraktem na skroplony gaz oraz negocjacjami z rosyjskim Gazpromem.
czytaj więcej »
  
Andrzej Piasecki [ 15-07-2009 ]
Według najnowszego sondażu CBOS więcej osób krytycznie ocenia prace gabinetu Donalda Tuska. Pozytywnie działania rządu ocenia 39 proc. ankietowanych, natomiast negatywnie 49 proc. badanych.
czytaj więcej »
  
Andrzej Piasecki [ 24-06-2009 ]
Komisja Europejska formalnie rozpoczęła wobec Polski procedurę nadmiernego deficytu i orzekła, że deficyt finansów publicznych musi zostać zmniejszony do poziomu wymaganego w Traktacie z Maastricht do 2012 r.
czytaj więcej »
  
[ 17-06-2009 ]
Podczas strajków nauczycieli z ubiegłego roku rząd uzgodnił z nimi, że dostaną dwie podwyżki z tegorocznego budżetu. Ich pensja miała wzrosnąć łącznie o 10 proc. Wiadomo już, że w przyszłorocznym budżecie nie ma na to pieniędzy. Na pocieszenie rząd proponuje podwyżkę w wysokości 1 procenta.
czytaj więcej »
  
Monika J. Chojnacka [ 23-05-2009 ]
Jak informuje „Rzeczpospolita”, powołując się na kwietniowe badania CBOS, co dziesiąty Polak przyznaje się do wręczania łapówek, zaś trzy lata temu mówiła o tym co siódma osoba. Polityka, zdrowie i wymiar sprawiedliwości są najbardziej podatne na korupcję.
czytaj więcej »
  
Damian Mikszto [ 27-02-2009 ]
Michał Boni, szef doradców premiera, poinformował wczoraj że, prace nad projektem ustawy o pomocy dla bezrobotnych, którzy wskutek kryzysu stracili pracę będą przebiegały w szybszym tempie po to, by już w połowie marca rząd mógł projekt przyjąć.
czytaj więcej »
  
[ 25-02-2009 ]
Rząd dopłaci 1,2 tys. złotych miesięcznie do kredytów hipotecznych niewypłacalnym dłużnikom. Tak stanie się, gdy ruszy pomoc obiecana przez premiera. Minister Michał Boni zapowiada jednak, że owe dopłaty będzie można wykorzystać do 2010 roku, przy czym trzeba będzie je zwrócić ale bez odsetek.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 30-01-2009 ]
Szef biura politycznego premiera Donalda Tuska Sławomir Nowak poinformował na konferencji prasowej o postępie rozmów premiera z ministrami.
czytaj więcej »
  
[ 08-01-2009 ]
Jak dowiedział się serwis tvp.info, Michał Boni zostanie konstytucyjnym ministrem, a Zbigniew Derdziuk odejdzie z rządu. Ma się to stać w najbliższym tygodniu. Będzie to pierwsza rekonstrukcja rządu Donalda Tuska.
czytaj więcej »
  Prezydent dostanie mniej
Karolina Czaja [ 18-09-2008 ]
Lech Kaczyński otrzyma 14 mln mniej w przyszłym roku w porównaniu do bieżącego. O przymiarkach Platformy Obywatelskiej do redukcji budżetów Kancelarii Prezydenta, IPN i KRRiT poinformowała "Gazeta Wyborcza".
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl