Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Klich żegna poborowych: To historyczny moment               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 07-01-2009 ]
Jak dowiedział się serwis tvp.info, młodzieżówka Platformy Obywatelskiej - Stowarzyszenie Młodzi Demokraci - będzie walczyć o zwiększenie emerytur kombatantów II RP. W tym celu m.in. napisze list do ministra obrony narodowej Bogdana Klicha i będzie prosić go o spotkanie.
czytaj więcej »
  W styczniu decyzja ws. polskiego kontyngentu w Afganistanie
[ 22-12-2008 ]
Jak zapowiedział Bogdan Klich, Ministerstwo Obrony Narodowej na początku przyszłego roku zdecyduje, czy powiększyć polski kontyngent wojskowy w Afganistanie. USA zapowiedziało wysłanie do walki dodatkowych 30 tysięcy żołnierzy. Jest rzeczą prawdopodobną, iż będzie też większa presja na inne kraje NATO, by zachowały się podobnie.
czytaj więcej »
  
[ 08-11-2008 ]
Prezydent i szef MON zaplanowali imprezy z okazji święta 11 listopada niemal w tym samym czasie. Obaj politycy zaprosili na uroczystości generałów, którzy zostali postawieni przed wyborem: albo prezydent albo minister - informuje "Rzeczpospolita".
czytaj więcej »
  
[ 15-10-2008 ]
Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski poinformował dziś w Sejmie, że zlecił prawnikom zbadanie, czy byłaby możliwość przygotowania ustawy o kompetencjach ministra spraw zagranicznych. Miałaby ona pozwolić na uniknięcie sporów dyplomatycznych.
czytaj więcej »
  
[ 11-10-2008 ]
Z powodu choroby jednego z pilotów, na szczyt UE w Brukseli może jechać tylko jedna delegacja. Najprawdopodobniej będzie to ekipa rządowa, na czele z premierem Tuskiem.
czytaj więcej »
  Uroczysty koniec irackiej misji
[ 04-10-2008 ]
Misja polskich żołnierzy w Iraku dobiega końca. W bazie Echo w Diwanii rozpoczęła się uroczysta ceremonia zakończenia działań polskiego kontyngentu.
czytaj więcej »
  
[ 30-09-2008 ]
Śledczy z ABW zamierzają sprawdzić, czy Radosław Sikorski jako minister w rządzie PiS złamał prawo. Obiektem śledztwa są umowy, jakie ówczesny szef MON i jego zastępca zawierali z jedną ze spółek - donosi "Dziennik".
czytaj więcej »
  Kojelny zgrzyt na linii MON – Prezydent
[ 27-09-2008 ]
Jak donosi „Rzeczpospolita”, podstawą kolejnego sporu pomiędzy Pałacem Prezydenckim a rządem stała się „Anakonda 2008”. Ministerstwo Obrony Narodowej nie zaprosiło Lecha Kaczyńskiego na największe ćwiczenia wojskowe w tym roku.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 17-09-2008 ]
Antoni Macierewicz, były szef komisji weryfikacyjnej ds. WSI, nadal nie zwrócił 13 dokumentów należących do kancelarii tajnej. Wśród dokumentów znajdujących się w posiadaniu Macierewicza mają znajdować się również te oznaczone klauzulą "ściśle tajne". O sprawie poinformował na antenie Radia ZET szef MON Bogdan Klich.
czytaj więcej »
  
[ 08-09-2008 ]
Jak ustalił portal tvp.info, w mińskich zakładach Jakowlewa od ponad roku znajdują się dwa polskie rządowe samoloty. Białoruskie służby specjalne twierdzą, że podczas remontu maszyn doszło do próby zamontowania w nich… podrabianych części. Eksperci mówią, że sprawa może mieć podłoże polityczne i drugie dno.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl