Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Klich żegna poborowych: To historyczny moment               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Katarzyna Staszewska [ 11-03-2009 ]
Gdybym teraz otrzymał propozycję objęcia funkcji ministra obrony, to bym jej nie przyjął – powiedział szef MON Bogdan Klich.
czytaj więcej »
  
[ 09-02-2009 ]
Po egzekucji polskiego inżyniera w Pakistanie, PSL będzie zabiegać o płynne wycofywanie naszych wojsk z Afganistanu. Takie oświadczenie wygłosił poseł tej partii Leszek Deptuła.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 08-02-2009 ]
W Ministerstwie Obrony Narodowej jest najwięcej służbowych aut - ponad setka samochodów. Poza tym, prawo do nieograniczonego korzystania z pojazdów ma bardzo duża liczba osób, przysługuje ono m.in. szefowi sekretariatu i gabinetu politycznego ministra, doradcom, dyrektorom departamentów, części ich zastępców. Przejazdy wojskowych i urzędników kosztują podatników ponad 4 mln zł rocznie.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 07-02-2009 ]
Premier Donald Tusk zamierza posłać dwóch ministrów na dłuższe urlopy podczas kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego. Urlopy miałyby trwać od połowy kwietnia, gdy partie rozpoczną rejestrowanie kandydatów, do czerwca, kiedy to odbędą się wybory.
czytaj więcej »
  Klich w Kancelarii Premiera
[ 03-02-2009 ]
Dziś przed 9 rano Bogdan Klich przyjechał do Kancelarii Premiera, aby porozmawia z Donaldem Tuskiem o oszczędnościach w Ministerstwie Obrony Narodowej. Dzisiaj rząd zatwierdzi plan cięć w budżetach resortów.
czytaj więcej »
  
[ 02-02-2009 ]
Szwedzki koncern SAAB, który przegrał przetarg na rakiety dla marynarki wojennej, pozwał MON oraz norweską firmę Kongsberg, z którą resort podpisał umowę – donosi „Rzeczpospolita”. Szwedzi żądają unieważnienia przetargu, który opiewa na 421 mln zł. Według koncernu Norwegowie byli w tym konkursie faworyzowani przez Polskę.
czytaj więcej »
  
[ 26-01-2009 ]
Gdyby nie ubiegłotygodniowa dymisja ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego, to odwołany zostałby szef MON Bogdan Klich. Tuskowi nie spodobała się trzymiliardowa dziura w budżecie resortu obrony. Ale premier stwierdził, że dwie dymisje w ciągu jednego tygodnia to za dużo.
czytaj więcej »
  
[ 20-01-2009 ]
Jak informuje „Dziennik”, nie tylko Ministerstwo Obrony Narodowej nie dostało planowanych pieniędzy. Poszczególnym resortom brakuje w sumie kilkunastu miliardów złotych.
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 18-01-2009 ]
"Ministerstwo Obrony Narodowej ma długi, ale to nie problem" - oświadczył Zbigniew Chlebowski.
czytaj więcej »
  
[ 15-01-2009 ]
Jak poinformował szef MON Bogdan Klich, zakończył się już etap analityczny w sprawie zakupu samolotów dla najważniejszych osób w państwie. Oznacza to, że sam zakup może nastąpić jeszcze w tym roku.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl