Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Klich żegna poborowych: To historyczny moment               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 13-08-2009 ]
Minister obrony zaprezentował własny raport w sprawie śmierci kapitana Daniela Ambrozińskiego w Afganistanie. Przyznał, że przeprowadzona w Adżristanie akcja miała słabe punkty. Zaznaczył jednocześnie, że pragnie je wyjaśnić.
czytaj więcej »
  
[ 13-08-2009 ]
Według „Gazety Wyborczej” z co najmniej dziesięciu wniosków o nominacje generalskie złożonych na ręce Lecha Kaczyńskiego przez MSWiA, tylko dwa zostały rozpatrzone pozytywnie. Co więcej, inspektorzy Wojciech Olbryś (szef policji w Wielkopolsce) i Krzysztof Gajewski (komendant w Bydgoszczy), którzy 15 sierpnia zostaną nadinspektorami, awansowali w czasie rządów PiS.
czytaj więcej »
  
[ 12-08-2009 ]
Rząd planuje zwiększenie kontyngentu w Afganistanie.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Kulesza [ 15-07-2009 ]
Minister finansów Jacek Rostowski chce odebrać uprzywilejowaną pozycję resortowi Bogdana Klicha - mianowicie Ministerstwo Obrony Narodowej ma ustawowo zapewniony budżet, a to 1,95% PKB.
czytaj więcej »
  
[ 30-05-2009 ]
Były minister Obrony Narodowej i szef BBN Aleksander Szczygło uważa, że przejęcie przez Polaków odpowiedzialności za prowincję Ghazni w Afganistanie było błędem.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 26-05-2009 ]
Państwo mogło stracić ponad 50 mln złotych na ustawianych przetargach. To jedna z największych afer w polskim wojsku. Sprawa jest tematem śledztwa w Poznaniu.
czytaj więcej »
  Patrioty dla Polski nieuzbrojone?
[ 23-05-2009 ]
Rząd USA nie podał póki co terminu przekazania Polsce rakiet Patriot. Pentagon podkreśla natomiast, że bateria, która miałaby się znaleźć w Polsce tymczasowo, będzie tam zainstalowana tylko dla celów szkoleniowych.
czytaj więcej »
  
Monika J. Chojnacka [ 16-05-2009 ]
Jak podaje „Rzeczpospolita”, minister obrony Bogdan Klich niebawem ma ogłosić listę zmian kadrowych w armii. W Marynarce Wojennej zmienili się generałowie na czterech stanowiskach, a trzech oficerów trafi do pracy w strukturach NATO. Zmiany nie ominą również sztabu Generalnego Wojska Polskiego.
czytaj więcej »
  
Damian Mikszto [ 09-04-2009 ]
Zakrojona ma szeroką skalę akcja zachęcająca do wstąpienia do wojska okazuje się nieaktualna, przynajmniej jeżeli chodzi o pobór do szkół podoficerskich. Jak donosi „Gazeta Wyborcza”, Sztab Generalny w najbliższych dniach zdecyduje czy i w ogóle wojsko przyjmie w tym roku ochotników.
czytaj więcej »
  Kto dowodzi w naszej strefie?
TVN24.pl [ 12-03-2009 ]
Mimo że 30 października zeszłego roku Amerykanie przekazali naszemu wojsku odpowiedzialność za afgańską prowincje Ghanzi, to w rzeczywistości polski kontyngent działający w ramach Międzynarodowych Sił Wsparcia Bezpieczeństwa (ISAF) tylko walczy, zaś administrację nadal sprawują Amerykanie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl