Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Szczygło zastąpi Kownackiego?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 30-04-2010 ]
Tragicznie zmarły szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Aleksander Szczygło nie zabrał na pokład TU-154M swojego laptopa. Powinien on znajdować się w jego mieszkaniu - jednak tam go nie ma.

czytaj więcej »
  
[ 01-02-2010 ]
Dzisiejszy gość Radia ZET, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Aleksander Szczygło, oświadczył, że jego biuro nie zbiera haków na możliwych kandydatów PO w wyborach prezydenckich. W rozmowie wyjawił swoje zdanie, że Zbigniew Ziobro nie powinien kandydować na prezydenta, bo jest za młody.
czytaj więcej »
  Kownacki ze statusem podejrzanego
[ 26-11-2009 ]
Prokuratura okręgowa w Warszawie przedstawiła byłemu szefowi prezydenckiej kancelarii, Piotrowi Kownackiemu, zarzut ujawnienia tajemnicy państwowej. Dotyczy on przecieku raportu w sprawie incydentu gruzińskiego.
czytaj więcej »
  BBN donosi do prokuratury na ABW
Maciej Sikorski [ 28-10-2009 ]
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez funkcjonariuszy ABW przesłał do ministra sprawiedliwości szef BBN – Aleksander Szczygło. Jego zdaniem Agencja nie podjęła żadnych działań, mimo że wiedziała o możliwych nieprawidłowościach już w maju.
czytaj więcej »
  
[ 27-08-2009 ]
Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Aleksander Szczygło uważa, że tym, który we wrześniu powinien objąć dowództwo nad Wojskami Lądowymi powinien być generał Tadeusz Buk.
czytaj więcej »
  
[ 17-08-2009 ]
Jak informuje „Newsweek”, prawdziwym powodem dymisji szefa Kancelarii Prezydenta był jego konflikt z prezydencką minister Małgorzatą Bochenek odpowiedzialną za służby specjalne.
czytaj więcej »
  Kownacki na urlopie, Stasiak w Kancelarii
[ 27-07-2009 ]
Niefortunny wywiad dla „Dziennika", w którym Piotr Kownacki, dotychczasowy szef Kancelarii Prezydenta, powiedział, że prezydent jest „zbyt szczery i zbyt prostolinijny”, stał się prawdopodobnie przyczyną usunięcia go z tego stanowiska.
czytaj więcej »
  Profesor prawa ponad prawem?
[ 23-07-2009 ]
Prezydent Lech Kaczyński wysyłając szefa swej Kancelarii Piotra Kownackiego na przymusowy urlop, naraził się ekspertom od prawa pracy. Jak informuje „Gazeta Prawna”, jedynie w trakcie okresu wypowiedzenia umowy o pracę pracodawca może zobligować pracownika do wzięcia urlopu.
czytaj więcej »
  Kownacki zostaje urlopowany
Magdalena Janczura [ 21-07-2009 ]
Według wiceszefa Kancelarii Prezydenta Władysława Stasiaka urlop Piotra Kownackiego ma związek z wywiadem jakiego wcześniej szef Kancelarii Prezydenta udzielił w prasie.
czytaj więcej »
  Kownacki dementuje zarzuty Sikorskiego
Izabela Bobkiewicz [ 11-07-2009 ]
- To nie prawda, że brakuje polskich ambasadorów na świecie - zripostował prezydencki minister - Piotr Kownacki na medialne doniesienia. Belize, Gwatemala, Honduras, Kostaryka, Salwador i Nikaraguato to te ambasady, które czekają na podpis prezydenta RP - powiedział na konferencji.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl