Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Kownacki zostaje urlopowany               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Kownacki ze statusem podejrzanego
[ 26-11-2009 ]
Prokuratura okręgowa w Warszawie przedstawiła byłemu szefowi prezydenckiej kancelarii, Piotrowi Kownackiemu, zarzut ujawnienia tajemnicy państwowej. Dotyczy on przecieku raportu w sprawie incydentu gruzińskiego.
czytaj więcej »
  
[ 17-08-2009 ]
Jak informuje „Newsweek”, prawdziwym powodem dymisji szefa Kancelarii Prezydenta był jego konflikt z prezydencką minister Małgorzatą Bochenek odpowiedzialną za służby specjalne.
czytaj więcej »
  Kownacki na urlopie, Stasiak w Kancelarii
[ 27-07-2009 ]
Niefortunny wywiad dla „Dziennika", w którym Piotr Kownacki, dotychczasowy szef Kancelarii Prezydenta, powiedział, że prezydent jest „zbyt szczery i zbyt prostolinijny”, stał się prawdopodobnie przyczyną usunięcia go z tego stanowiska.
czytaj więcej »
  
[ 24-07-2009 ]
Z informacji, do jakich dotarła „Rz” wynika, że Piotr Kownacki nie ma szans powrotu na swoje stanowisko. Wśród osób, które mogą objąć po nim posadę szefa Kancelarii Prezydenta wymienia się Aleksandra Szczygłę, Władysława Stasiaka i Elżbietę Jakubiak.
czytaj więcej »
  Profesor prawa ponad prawem?
[ 23-07-2009 ]
Prezydent Lech Kaczyński wysyłając szefa swej Kancelarii Piotra Kownackiego na przymusowy urlop, naraził się ekspertom od prawa pracy. Jak informuje „Gazeta Prawna”, jedynie w trakcie okresu wypowiedzenia umowy o pracę pracodawca może zobligować pracownika do wzięcia urlopu.
czytaj więcej »
  Kownacki dementuje zarzuty Sikorskiego
Izabela Bobkiewicz [ 11-07-2009 ]
- To nie prawda, że brakuje polskich ambasadorów na świecie - zripostował prezydencki minister - Piotr Kownacki na medialne doniesienia. Belize, Gwatemala, Honduras, Kostaryka, Salwador i Nikaraguato to te ambasady, które czekają na podpis prezydenta RP - powiedział na konferencji.
czytaj więcej »
  
Andrzej Piasecki [ 08-07-2009 ]
Szef Kancelarii Prezydenta Piotr Kownacki zajmie się kreowaniem wizerunku głowy państwa. Do tej pory było to zadanie Michała Kamińskiego, który jednak dostał się do europarlamentu.
czytaj więcej »
  
[ 04-06-2009 ]
Jak donosi RMF FM, jeszcze w tym miesiącu szef prezydenckiej kancelarii Piotr Kownacki ma usłyszeć prokuratorskie zarzuty w sprawie ujawnienia raportu ABW. Ten jednak publicznie się zarzeka: - Nigdy nie przekazałem dziennikarzom tajnego raportu ABW dotyczącego wydarzeń w Gruzji.
czytaj więcej »
  Prezydent wspiera IPN
[ 07-04-2009 ]
Dziś o 12 Lech Kaczyński wręczy odznaczenia pracownikom Instytutu Pamięci Narodowej, „zasłużonym w dokumentowaniu najnowszej historii Polski”.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 30-01-2009 ]
Minister w Kancelarii Prezydenta Piotr Kownacki mógł ujawnić dziennikarzom poufny raport ABW dotyczący incydentu w Gruzji – poinformowało radio RMF FM.
czytaj więcej »
1 2  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl