Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / W Iranie było więcej kart do głosowania niż wyborców               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Katarzyna Staudt [ 06-03-2010 ]
Czterech Irańczyków zginęło, a ponad 50 osób zostało rannych na skutek zamachu przeprowadzonego w świętym mieście szyitów Nadżafie w środkowym Iraku. Do zamachu doszło o godz. 8.45 czasu miejscowego, a wśród rannych jest 3 irackich policjantów.
czytaj więcej »
  Sytuacja powyborcza w Iranie
[ 07-08-2009 ]
Szefowa Dyplomacji USA Hilary Clinton uważa, że władze Iranu boją się swoich obywateli. Amerykanka potępiła rząd irański za procesy wytyczone uczestnikom powyborczych protestów w Teheranie.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 23-06-2009 ]
Jak podają irańskie źródła wyniki głosowania nie zostaną odrzucone. Mimo wniosków o anulowanie wyborów Rada Strażników zdecydowała, że "nie doszło do większych nieprawidłowości" - podał kanał telewizyjny Press TV.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 16-06-2009 ]
Jak donosi irańskie radio Payam co najmniej siedem osób zginęło na ulicach Teheranu. Kilkaset tysięcy obywateli chce powtórzenia wyborów prezydenckich, w których ponownie wygrał Mahmud Ahmadineżad.
czytaj więcej »
  
[ 14-06-2009 ]
Zaostrza się sytuacja w Iranie po ogłoszeniu wyników wyborów. Są już trzy ofiary policji wśród demonstrantów. Na ulicach Teheranu wciąż trwają zamieszki.
czytaj więcej »
  
[ 13-06-2009 ]
Według informacji centralnej komisji wyborczej „obecny prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad prowadzi w wyborach prezydenckich po zliczeniu 28 mln głosów”.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 15-03-2008 ]
W wyborach parlamentarnych w Iranie wygrali konserwatyści, którzy osiągnęli ponad 70 proc. głosów poparcia i ponownie będą tworzyć rząd w tym islamskich kraju. Frekwencja wniosła 63 proc.
czytaj więcej »
  
aln [ 13-05-2015 ]
10 maja 2015 roku w Polsce odbyła się I tura wyborów prezydenckich. Ich wyniki stanowiły zaskoczenie dla wielu sztabów wyborczych. Wybory nieznacznie wygrał Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości. Według wyników opublikowanych przez Państwową Komisję Wyborczą zdobył on 34,76 proc. głosów. Urzędujący prezydent, Bronisław Komorowski, uzyskał 33,77 proc. poparcia.
czytaj więcej »
  
aln [ 01-08-2013 ]
Pracownia badawcza TNS Polska przeprowadziła w dniach 6-9 kwietnia 2013 roku ogólnopolskie badanie dotyczące preferencji wyborczych. Badaniem objęto próbę 969 pełnoletnich mieszkańców Polski. Jeśli wybory parlamentarne odbyłyby się już w kwietniu tego roku, zwyciężyłaby w nich Platforma Obywatelska, uzyskując 28% poparcia. Tuż za nią uplasowała się partia Jarosława Kaczyńskiego, z wynikiem 24% głosów.
czytaj więcej »
  
[ 11-11-2011 ]
Ze złożonych 157 protestów wyborczych, większość została już rozpatrzona przez Sąd Najwyższy. Bez dalszego biegu pozostawiono 93, 28 uznano za niezasadne, 6 za uzasadnione. Jednak żaden nie miał decydującego wpływu na wynik wyborów. Do rozpatrzenia pozostało wciąż 29 protestów.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl