Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Rząd wycofuje się z 10-proc. podwyżek nauczycielskich               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 23-03-2006 ]

Samorozwiązanie Sejmu i przeprowadzenie jak najszybciej wyborów jest obecnie wyjściem właściwym, zgodnym z oczywistym interesem kraju - głosi uzasadnienie wniosku PiS o skrócenie kadencji Sejmu.

czytaj więcej »
  Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych grozi sankcjami Bialorusi
[ 22-03-2006 ]
Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych potępiło metody zastosowane przez władze Białorusi w czasie kampanii i wyborów prezydenckich. Zagroziło, że Polska wprowadzi restrykcje wobec osób odpowiedzialnych za fałszerstwa i łamanie praw obywatelskich.
 
czytaj więcej »
  
[ 22-03-2006 ]
Prawo i Sprawiedliwość (PiS) jeszcze dziś złoży w Sejmie projekt ordynacji, bazujący na dokumencie przygotowanym przez partię w 2003 roku, licząc w zamian na zgodę Platformy Obywatelskiej (PO) na zorganizowanie wcześniejszych wyborów w połowie maja br.
czytaj więcej »
  
AZ [ 22-03-2006 ]
Dzisiejsza Rzeczpospolita pisze, że największa polska inwestycja kolejowa, modernizacja magistrali Warszawa – Łódź, jest zagrożona, ponieważ nikt nie chce wnieść polskiego wkładu w przedsięwzięcie.
czytaj więcej »
  Wzmacnianie paktu stabilizacyjnego
Andrzej Rejnson [ 18-03-2006 ]
Przedstawiciele PiS, LPR i Samoobrony zamierzają wprowadzić uzgodnienia na wzór rządowego biura politycznego. Partie chcą uzgadniać sprawy, którymi ma zajmować się rząd.
czytaj więcej »
  Premier rozmawia z UniCredito
[ 17-03-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz spotkał się dzisiaj z przedstawicielami UniCredito Italiano, właścicielem Pekao SA i BPH, który chce połączyć oba banki. Wraz z prezesem UniCredito, Alessandro Profumo ustalili że rozmowy w sprawie fuzji mają zacząć się od poniedziałku. Premier liczy że potrwają około trzech tygodni i pozwolą dojść do porozumienia.
czytaj więcej »
  
AZ [ 17-03-2006 ]
Według sondażu CBOS nieznacznie spadło poparcie dla gabinetu Kazimierza Marcinkiewicza Obecnie popiera rząd nie 53 procent jak wcześniej, a 48%. Co trzeci badany jest przeciwnikiem rządu, zaś 15% nie ma zdania.
czytaj więcej »
  Bez Narodowego Planu Rozwoju
AZ [ 17-03-2006 ]
Narodowy Plan Rozwoju opracowany przez organizacje naukowe, samorządowe, naukowców i ekonomistów nie będzie realizowany przez gabinet Kazimierza Marcinkiewicza. W pakcie stabilizacyjnym zapowiedziano realizację nowej strategii, która jednak nie została jeszcze zaplanowana.
czytaj więcej »
  Nowe wybory?
[ 16-03-2006 ]
Prawo i Sprawiedliwość znów rozważa możliwość przeprowadzenia wcześniejszych wyborów. Premier Kazimierz Marcinkiewicz uważa, że może dojść do rozpisania przedterminowych wyborów, jeśli parlament nie przyjmie kluczowych rządowych projektów ustaw.
czytaj więcej »
  
AZ/Biuletyn MSZ [ 11-03-2006 ]
Rada Ministrów zaakceptowała projekt nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych za czyny zabronione pod groźbą kary, przedłożony przez ministra sprawiedliwości.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 37 38 39 40 41 42 43 44  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl