Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Rząd wycofuje się z 10-proc. podwyżek nauczycielskich               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
j. uchto [ 04-05-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz powiedział w Płocku, że w piątek powołani zostaną nowi członkowie Rady Ministrów. Oświadczył, iż rozmowy na temat utworzenia większościowej koalicji rządowej będą trwały w czwartek i piątek.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 04-05-2006 ]
Jak pisze w czwartek "Życie Warszawy" -  powołanie ministrów z Samoobrony to nie koniec rekonstrukcji rządu. Do kolejnej przebudowy gabinetu może dojść jeszcze w maju. Rozwój regionalny, zdrowie i sprawy zagraniczne - z pracy tych resortów Jarosław Kaczyński jest najbardziej niezadowolony. I to właśnie ich szefom - Grażynie Gęsickiej, Zbigniewowi Relidze i Stefanowi Mellerowi - poświęcił lwią część przemówienia podczas ostatniego wyjazdowego posiedzenia klubu parlamentarnego PiS.
czytaj więcej »
  Samoobrona w koalicji
Krzysztof Buczek [ 03-05-2006 ]

Ostatnie dni w polskiej polityce zaowocowały tym, co zapowiadał przed świętami wielkanocnymi Jarosław Kaczyński; tym, na co Polacy czekali przez pół roku. Czy jednak rzeczywiście koalicja PiS z Samoobroną była wyczekiwana przez wyborców? Czy można powiedzieć że Polacy na taką konfigurację polityczną liczyli, oddając swój głos w wyborach, czy za tym głosowali? Nie chodzi tu o przyczyny braku koalicji PiS-PO, na którą to opcję większość wyborców dała swoje przyzwolenie we wrześniowych wyborach, ale o rzeczywiste przyczyny koalicji, która dziś ma już miejsce i znajdzie swoje uwieńczenie w nowym podziale stanowisk rządowych.

czytaj więcej »
  
AZ [ 28-04-2006 ]
Jak poinformował rzecznik rządu Konrad Ciesiołkiewicz, rekonstrukcja rządu nastąpi prawdopodobnie piątego maja w piątek. Datę tę wstępnie uzgodnili Kazimierz Marcinkiewicz i Lech Kaczyński. Premier spotkał się z prezydentem po podpisaniu wczoraj umowy koalicyjnej.
czytaj więcej »
  Lepper grozi
[ 22-04-2006 ]
Andrzej Lepper zapowiedział że jeśli w przyszłym tygodniu koalicja nie zostanie zawiązana, to powinno dojść do samorozwiązania Sejmu i wcześniejszych wyborów. Wniosek o samorozwiązanie powinna złożyć Platforma - mówi szef Samoobrony.
czytaj więcej »
  
[ 20-04-2006 ]
Prace nad powołaniem koalicji idą sprawnie i szybko. Mamy już deklarację, z szacunków dla naszych partnerów nie ogłaszamy załączników - oświadczył Jarosław Kaczyński na konferencji, w której uczestniczył Andrzej Lepper oraz premier.
czytaj więcej »
  
BeNo [ 20-04-2006 ]
Rada Polityczna LPR podjęła decyzję o dalszych negocjacjach z PiS w sprawie koalicji rządowej. Został powołany nowy zespół do którego należą Bogusław Kowalski, wiceszef LPR oraz wicemarszałek Sejmu, Marek Kotlinowski.
czytaj więcej »
  
[ 19-04-2006 ]

Trwają rozmowy prezesów PiS i PSL w sprawie koalicji rządowej. Nad ewentualnym przystąpieniem do rządu debatuje tez Rada Polityczna Ligi Polskich Rodzin. Prawo i Sprawiedliwość zapowiada, ze chce tworzyć koalicje z Samoobrona, PSL i jak największa liczba posłów Ligi Polskich Rodzin.

czytaj więcej »
  
[ 19-04-2006 ]
Rozmowy idą w dobrym kierunki i wszystko wskazuje na to, że w niedługim czasie możemy być świadkami zawarcia koalicji rządowej - powiedział szef klubu PiS Gosiewski. Według niego, najlepszym rozwiązaniem byłoby "czwórporozumienie": PiS, Samoobrona, PSL i LPR.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 19-04-2006 ]
Umowa w sprawie połączenia banków Pekao SA i BPH została zawarta. Stronę rządową reprezentował minister skarbu Wojciech Jasiński, stronę włoską członek zarządu grupy Unicredit Alfredo Moneto.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl