Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Debata w Gdańsku               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Magdalena Janczura [ 07-07-2011 ]
Małgorzata Kidawa-Błońska i Mariusz Błaszczak zapowiadają możliwość zorganizowania przedwyborczej debaty Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego, którzy startują z prestiżowych, pierwszych miejsc w Warszawie.
czytaj więcej »
  
[ 29-08-2009 ]
Namiotowe miasteczko protestujących stoczniowców ulokowało się na kilkanaście metrów od domu premiera Donalda Tuska. Liczą na spotkanie z szefem rządu, ale ten zapowiedział wcześniej, że w weekend go w domu nie będzie, bo w innym miejscu będzie świętował chrzciny wnuka.
czytaj więcej »
  
[ 17-05-2009 ]
"Nie zdezerterowaliśmy nawet przed ZOMO" - odpowiadają premierowi związkowcy z Gdańskiej Stoczni. Jednak nie wycofują swoich warunków przebiegu debaty.
czytaj więcej »
  
[ 17-05-2009 ]
Jutro o 20.15 na dziedzińcu Politechniki Gdańskiej jest zaplanowana debata między premierem oraz związkowcami. Jednak szef "Solidarności" w stoczni nie wyklucza zerwania rozmów. Premier ma jednak nadzieję, że dyskusja się odbędzie.
czytaj więcej »
  
Monika J. Chojnacka [ 09-05-2009 ]
Z sondażu TNS OBOP dla programu „Forum” przeprowadzonego na początku maja wynika, że większość Polaków uważa, że rząd powinien zorganizować obchody 20.rocznicy pierwszych wolnych wyborów w Gdańsku.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 16-10-2007 ]
Zdaniem przewodniczącego SLD, Wojciecha Olejniczaka, debata Aleksandra Kwaśniewskiego z Donaldem Tuskiem pokazała, że LiD jest w Polsce bardzo potrzebny.
czytaj więcej »
  
Szymon Kraszewski [ 15-10-2007 ]
„Stawiamy na dynamikę” - tym razem politycy wystąpią na stojąco.
czytaj więcej »
  
Grzegorz Rolecki [ 15-10-2007 ]

Widzowie w przeciwieństwie do poprzedniej debaty, mogli mieć pewność, że oglądają pojedynek właściwy. To była kluczowa debata tej kampanii. Świadczą o tym chociażby emocje panujące w studiu i przed telewizorami. Świadczą o tym liderzy innych partii, którzy usilnie bagatelizują znaczenie debaty. No i przede wszystkim świadczy o tym odpowiedź na pytanie: Co zapamiętali Państwo z poprzedniej debaty, a co z tej?

czytaj więcej »
  Emocje po debacie
[ 12-10-2007 ]
Debata między Donaldem Tuskiem a Jarosławem Kaczyńskim okazała się strzałem w dziesiątkę. Politycy mieli szansę się wykazać na tydzień przed wyborami. Niekwestionowanym zwycięzcą zdaniem internautów został Donald Tusk.
czytaj więcej »
  
[ 12-10-2007 ]
Dziś o godz. 20 w TVP i TVN24 zmierzą się przywódcy dwóch partii, które dysponują największym poparciem - Jarosław Kaczyński (PiS) i Donald Tusk (PO). Donald Tusk zapewnia, że nie może się już doczekać bezpośredniego starcia z Jarosławem Kaczyńskim. Premier zapowiada, że PiS będzie "ziemię gryźć" żeby samodzielnie rządzić.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl