Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Benedykt XVI odwiedza meczet               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Izabella Antkiewicz [ 19-09-2010 ]
Sześć osób, które były podejrzane o "akty terroryzmu" spowodowane wizytą papieża w Wielkiej Brytanii, dzisiaj zostało zwolnionych z aresztu. Jak poinformował Scotland Yard - nie postawiono im żadnych zarzutów.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 14-08-2010 ]
„Muzułmanie mają takie samo prawo do praktykowania swojej religii jak każdy inny naród” – powiedział prezydent USA Barack Obama w uzasadnieniu swojego poparcia dla budowy meczetu w pobliżu Strefy Zero w nowym Jorku.
czytaj więcej »
  Benedykt XVI w siedzibie ONZ
[ 18-04-2008 ]
Dziś po południu czasu polskiego papież Benedykt XVI wygłosi przemówienie w nowojorskiej siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych. Po raz trzeci w historii głowa Kościoła rzymskokatolickiego odwiedzi gmach ONZ.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 25-09-2006 ]
Podczas spotkania z dyplomatami muzułmańskimi Benedykt XVI wyraził szacunek dla wyznawców islamu.
czytaj więcej »
  
AZ [ 29-05-2006 ]
New York Times komentuje wizytę Benedykta XVI w obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu. Gazeta pisze, iż papież potrafił stawić czoła nazistowskiej przeszłości, ale bez odniesień osobistych.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 27-05-2006 ]
Papież Benedykt XVI w swoim trzecim dniu pielgrzymki w Polsce odwiedzi Wadowice, Kalwarię Zebrzydowską, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, katedrę na Wawelu oraz spotka się z młodzieżą na Błoniach.
czytaj więcej »
  
AZ [ 26-05-2006 ]
W piątek Benedykt XVI przedpołudnie spędzi w Warszawie, następnie uda się do Częstochowy, a wieczorem będzie już w Krakowie, gdzie pozostanie do niedzieli.
czytaj więcej »
  
AZ [ 16-04-2006 ]

Bliski Wschód dominował w politycznym wymiarze modlitw papieża w Niedzielę Wielkanocną. Benedykt XVI apelował o pokój w Iraku, o rozwiązanie nuklearnego konfliktu związanego z Iranem oraz o pomoc w budowie państwa palestyńskiego.

czytaj więcej »
  
[ 21-11-2010 ]
Stosowanie prezerwatyw w niektórych wypadkach jest dopuszczalne – jest to stanowisko papieża Benedykta XVI, które zostało przyjęte pozytywnie przez niektóre grupy katolików jak i grupy walczące z rozprzestrzenianiem się wirusa HIV.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 11-10-2010 ]
Uczestnicy pielgrzymki do Smoleńska nie mogą wrócić do kraju. Około osiemdziesięciu osób koczuje w białoruskim Witebsku, bo pierwszy samolot, który miał ich zabrać nie wyleciał z powodu awarii silnika. Z kolei samolot zastępczy, który pojawił się w nocy ma problem z dodatkowym generatorem.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl