Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Atak piratów na tankowiec udaremniony               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 30-04-2008 ]
Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski poinformował, że Rada Północnoatlantycka powierzyła Polsce organizację przyszłorocznego szczytu Sojuszu. Spotkanie odbędzie się w marcu w Krakowie.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 30-04-2008 ]
Władze w Londynie zdecydowały, że pod koniec maja do Kosowa zostanie wysłany dodatkowy kontyngent brytyjskich żołnierzy. W ten sposób Wielka Brytania odpowiada na wezwanie NATO o wzmocnienie sił zapewniających stabilność i bezpieczeństwo w nowopowstałym państwie.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 23-04-2008 ]
W Pradze rozpoczęło się spotkanie ministrów spraw zagranicznych Grupy Wyszehradzkiej. Na spotkaniu będą poruszane m.in. kwestie dotyczące współpracy regionalnej i omówienie wyników szczytu NATO w Bukareszcie.
czytaj więcej »
  
[ 16-04-2008 ]
Rosyjska prasa zgodnie uznała zwycięstwo Silvio Berlusconiego za korzystne dla swojego kraju. Gazety wydawane u naszych wschodnich sąsiadów, uważają, że nowy premier Włoch będzie bardzo przychylny Rosjanom. Media podkreślają, że eurosceptycyzm Berlusconiego może okazać się bardzo przydatny dla Moskwy.
czytaj więcej »
  
[ 11-04-2008 ]

To był największy i z pewnością jeden z najbardziej trzymających w napięciu szczytów w prawie sześćdziesięcioletniej historii NATO. Debata nad przyszłością Sojuszu, powodzeniem misji w Afganistanie, rozszerzeniem o trzy kraje bałkańskie oraz nadaniem Planu Działań na Rzecz Członkostwa (Membership Action Plan) Ukrainie i Gruzji a także spotkanie z odchodzącym prezydentem Rosji Władymirem Putinem, czy sekretarzem generalnym ONZ Ban Ki-Moonem to tylko nieliczne punkty programu szczytu w Bukareszcie.

czytaj więcej »
  Przyszli liderzy NATO – relacja z Young Atlanticist Summit
Karolina Szuppe [ 08-04-2008 ]

Zaledwie kilkaset metrów od Pałacu Parlamentu, głównego miejsca obrad Rady Północnoatlantyckiej podczas szczytu NATO w Bukareszcie, ponad 120 młodych liderów z 35 państw spotkało się w ramach Young Atlanticist Summit. Było to już trzeci tego rodzaju szczyt, po spotkaniach w Pradze i Istambule. Przeprowadzony w dniach 1-4 kwietnia był pełen intensywnych wrażeń, skracając czas snu uczestników do niezbędnego minimum. Zorganizowany był niemal perfekcyjnie przez Atlantic Council of the United States oraz Euro-Atlantic Council of Romania, przy współpracy z Youth Atlantic Treaty Association (YATA) oraz Romanian Intelligence Service (SRI).

czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 04-04-2008 ]
Dzisiaj w Bukareszcie sekretarz generalny NATO Jaap de Hoop Scheffer rozmawiał z Władimirem Putinem.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 03-04-2008 ]
Sukces – tak o dzisiejszej deklaracji NATO mówi prezydent Lech Kaczyński. Z ust sekretarza generalnego Sojuszu podało zapewnienie, że w przyszłości Ukraina i Gruzja dołączą do Paktu.
czytaj więcej »
  
Piotr Gniewkowski [ 03-04-2008 ]
Członkowie NATO zgodzili się na przyjęcie w pełni amerykańskiego planu obrony przeciwrakietowej dla Europy - poinformował przedstawiciel Stanów Zjednoczonych podczas szczytu NATO w Bukareszcie. Sojusznicy wezwali jednocześnie Rosję, by wycofała swój sprzeciw wobec tego planu.
czytaj więcej »
  Szef rosyjskiej dyplomacji ostrzega NATO
Jakub Noch [ 02-04-2008 ]
- Rosja na rozszerzenie NATO będzie reagować pragmatycznie, a nie tak, jak mali chłopcy w szkole, którzy obrazili się, że ich krzywdzą, trzasnęli drzwiami, wybiegli z klasy i zaczęli płakać gdzieś w kącie  - stwierdził szef rosyjskiego MSZ Siergiej Ławrow.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl