Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Atak piratów na tankowiec udaremniony               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 03-01-2009 ]
Polscy antyterroryści z GROM-u wezmą udział w operacji przeciwko somalijskim piratom – dowiedziała się "Rzeczpospolita". Nasza elitarna jednostka ma tam współpracować z sojusznikami z Unii Europejskiej.
czytaj więcej »
  
[ 30-12-2008 ]
Jak informuje dzisiejszy „Dziennik”, jeśli Radosław Sikorski objąłby stanowisko nowego szefa NATO, największe szanse na zajęcie jego miejsca w resorcie spraw zagranicznych miałaby obecna ambasador w Wielkiej Brytanii Barbara Tuge-Erecińska.
czytaj więcej »
  
[ 29-12-2008 ]
Powraca temat nowego szefa Sojuszu. „Radosław Sikorski to najlepszy kandydat na stanowisko sekretarza generalnego NATO” - podaje „The Economist”. Na razie nie wiadomo, czy ktoś z władz NATO już z nim rozmawiał.
czytaj więcej »
  Brytyjska prasa typuje Sikorskiego na szefa NATO
Aleksandra Nowak [ 28-12-2008 ]
Brytyjski dziennik "The Economist" w świątecznym artykule "Co Święty Mikołaj może przynieść Europie Wschodniej" ocenił, że posadę sekretarza generalnego Sojuszu Północnoatlantyckiego powinien obsadzić ktoś z tego regionu. Gazeta uznała, że Radosław Sikorski będzie najlepszym kandydatem na szefa NATO. Jednak rzecznik MSZ Piotr Paszkowski twierdzi, że Sikorski chce pozostać ministrem.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Obrycka [ 18-12-2008 ]
Ministerstwo obrony Albanii poinformowało o wycofaniu z Iraku albańskiego kontyngentu wojskowego. Kontyngent liczy 218 żołnierzy.
czytaj więcej »
  
[ 13-12-2008 ]
- Czeka nas złożony proces normalizacji, w ramach którego trzeba będzie wrócić do rozmów o kryzysie na Kaukazie, rozmów, od których nasi przyjaciele uchylili się w sierpniu – powiedział minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow agencji Interfax.
czytaj więcej »
  USA: NATO nie potrzebuje rosyjskiej alternatywy
Agnieszka Obrycka [ 04-12-2008 ]
Podczas spotkania OBWE w Helsinkach przedstawiciel amerykańskiego Departamentu Stanu Matthew Bryza wyraził dezaprobatę dla rosyjskiej inicjatywy - tzw. paktu bezpieczeństwa.
czytaj więcej »
  
[ 03-12-2008 ]
Jak podano w Puntlandzie, na północy Somalii, somalijscy piraci zdecydowali się na uwolnienie uprowadzonego w zeszłym tygodniu jemeńskiego frachtowca, odstępując od okupu.
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 30-11-2008 ]
Wygląda na to, że polscy politycy maja największe szanse na objęcie stanowiska sekretarza generalnego NATO niż kandydat Bułgarów były minister spraw zagranicznych Solomon Passi.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 28-11-2008 ]
W trakcie brukselskiego spotkania ministrów spraw zagranicznych państw NATO może zostać podjęta decyzja o kontynuowaniu współpracy z Rosją.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl