Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Kontrowersyjne porozumienie Rosji z Kaukazem               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Karolina Czaja [ 17-08-2008 ]
Rzecznik rosyjskiego Resortu Obrony zaprzeczył wcześniejszym doniesieniom z teatru działań. Jeszcze w godzinach porannych, dowódca sił rosyjskich gen. Wiaczesław Borisow informował o pierwszych kolumnach wojska wychodzących z Cchinwali, stolicy Południowej Osetii.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 17-08-2008 ]
Rosyjski generał Wiaczesław Borisow zakomunikował wycofanie się wojsk Rosji z Gruzji. Jednak wcześniejsze doniesienia agencji Associated Press temu zaprzeczają.
czytaj więcej »
  Gerhard Schroeder krytykuje Saakaszwilego
[ 16-08-2008 ]
Były kanclerz Niemiec, Gerhard Schroeder, największą winą za eskalację konfliktu w Gruzji obarcza prezydenta Micheila Saakaszwilego.
czytaj więcej »
  Rosja podpisuje porozumienie
[ 16-08-2008 ]
Rzecznik Kremla poinformował dzisiaj o podpisaniu przez prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa sześciopunktowego planu uregulowania konfliktu gruzińsko–południowoosetyjskiego.
czytaj więcej »
  
[ 16-08-2008 ]
Jak podaje gruziński portal internetowy civil.ge, wojska rosyjskie nadal pozostają w Gori i zajmują dalsze gruzińskie tereny.
czytaj więcej »
  Ambasador Rosji krytykuje polskie media
[ 16-08-2008 ]
Ambasador Rosji w Polsce Władimir Grinin wysłał do "Gazety Wyborczej" list, w którym skrytykował polskie media za sposób informowania o konflikcie na Kaukazie.
czytaj więcej »
  
[ 15-08-2008 ]
Rzecznik gruzińskiego MSW Szota Utiaszwili poinformował o 130 rosyjskich wozach opancerzonych, które w czwartek opuściły miasto Zugdidi na zachodzie Gruzji i wjechały głębiej w terytorium gruzińskie.
czytaj więcej »
  
[ 14-08-2008 ]
Rosyjska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie ludobójstwa, którego miały dopuścić się gruzińskie wojska w czasie operacji w Południowej Osetii. Z kolei Gruzja zaskarżyła Rosję do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości o dokonywanie czystek etnicznych w latach 1993-2008 na terenie Abchazji i Osetii Południowej.
czytaj więcej »
  
[ 14-08-2008 ]
Dimitrij Miedwiediew dał Osetii Płd. i Abchazji gwarancje, że mieszkańcy tych rejonów będą mogli podjąć decyzję co do swojego statusu państwowego i zostanie ona utrzymana. Z kolei rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow zapowiedział, że jego zdaniem „można zapomnieć o jakichkolwiek rozmowach na temat integralności terytorialnej Gruzji, ponieważ, nie można przekonać Osetii Południowej i Abchazji, żeby zgodziły się z rozumowaniem, iż mogą być siłą przywrócone do Gruzji”.
czytaj więcej »
  
[ 14-08-2008 ]
Prezydent Lech Kaczyński w kilka godzin po powrocie z Gruzji w wywiadzie dla TVP przyznał, że prezydent Saakaszwili ostrzegał go przed sierpniową interwencją sił rosyjskich. Prezydent jednak nie dał temu wiary.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl