Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Papież z wizytą w zniszczonej Abruzji               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 21-11-2010 ]
Stosowanie prezerwatyw w niektórych wypadkach jest dopuszczalne – jest to stanowisko papieża Benedykta XVI, które zostało przyjęte pozytywnie przez niektóre grupy katolików jak i grupy walczące z rozprzestrzenianiem się wirusa HIV.
czytaj więcej »
  
Izabella Antkiewicz [ 19-09-2010 ]
Sześć osób, które były podejrzane o "akty terroryzmu" spowodowane wizytą papieża w Wielkiej Brytanii, dzisiaj zostało zwolnionych z aresztu. Jak poinformował Scotland Yard - nie postawiono im żadnych zarzutów.
czytaj więcej »
  Benedykt XVI odwiedza meczet
[ 09-05-2009 ]
W drugim dniu wizyty w Jordanii Benedykt XVI odwiedził meczet imienia króla Husajna w Ammanie. Papież udał się także na górę Nebo – w to samo miejsce, które 9 lat wcześniej odwiedził także Jan Paweł II.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 19-04-2009 ]
Za poświęcanie zbyt wiele uwagi dochodzeniom w sprawie odpowiedzialności za zniszczenia podczas trzęsienia ziemi w Abruzji premier Włoch Silvio Berlusconi skrytykował media. W trakcie siódmej już wizyty w tym regionie szef rządu zaatakował również wymiar sprawiedliwości.
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 08-03-2009 ]
Benedykt XVI w maju odwiedzi Ziemię Świętą. Papież nie wyjaśniał jakichkolwiek etapów podróży. Z najnowszych doniesień wynika, że odwiedzi Jordanię, Izrael oraz Autonomię Palestyńską.
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 15-02-2009 ]
Jak wynika z najnowszych doniesień, Papież Benedykt XVI przybędzie z wizytą do Izraela. Tę informację potwierdza również premier Izraela, Ehud Olmert. Jako przyczynę pielgrzymki wymienia się napięte stosunki pomiędzy Watykanem, a Izraelem.
czytaj więcej »
  
[ 04-02-2009 ]
Kanclerz Niemiec Angela Merkel głośno krytykuje decyzję papieża Benedykta XVI o zdjęciu ekskomuniki z lefebrystów. Jej słowami zaskoczony jest Watykan.
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 04-01-2009 ]
Benedykt XVI zaapelował dziś o pokój w Strefie Gazy. Papież modlił się za zabitych, rannych oraz wszystkich cierpiących i podkreślił, że "wojna i nienawiść" nie rozwiązują problemów. Benedykt XVI prosił również o zaprowadzenie pokoju i sprawiedliwości w Ziemi Świętej.
czytaj więcej »
  
[ 10-08-2008 ]
Podczas coniedzielnej modlitwy Anioł Pański papież Benedykt XVI apelował o pokój. Modlił się za walczących na Kaukazie chrześcijan i prawosławnych braci.
czytaj więcej »
  
[ 13-06-2008 ]
Przebywający w Rzymie George Bush rozpoczął wizytę u Benedykta XVI. Audiencja prezydenta Stanów Zjednoczonych odbywa się nie w Pałacu Apostolskim, lecz w wieży św. Jana na terenie Ogrodów Watykańskich.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl