Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Dowódca ETA aresztowany w Paryżu               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 22-07-2009 ]
Hiszpański minister spraw zagranicznych Miguel Moratinos odwiedził dziś Gibraltar jako pierwszy przedstawiciel hiszpańskiego rządu od ponad 300 lat. Nie oznacza to zamknięcia roszczeń wobec tego terenu, który należy obecnie do Wielkiej Brytanii.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 14-07-2009 ]

Ponad dziesięć tysięcy dodatkowych policjantów, żandarmów i żołnierzy patroluje ulice Paryża w czasie ogólnonarodowego święta. Nasilone kontrole policji to odpowiedź na obawy Francuzów przed zamieszkami rasowymi. Zeszłej nocy bandy młodzieży spaliły ponad trzysta samochodów.

czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 31-05-2009 ]
Zapytany przez londyńskich dziennikarzy o brak oficjalnego zaproszenia dla Lecha Kaczyńskiego na obchody 65. rocznicy desantu w Normandii, minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski powiedział: "Nie ma powodu do obrażania się na Francję dlatego, że Nicolas Sarkozy nie wystosował oficjalnego zaproszenia do prezydenta Lecha Kaczyńskiego". Dodał też: "Z tego, co wiem, Francja robi tym razem obchody w węższym gronie i Polska nie jest jedynym państwem, którego głowa nie została zaproszona. Nie ma powodu do obrażania się".
czytaj więcej »
  
[ 30-05-2009 ]
Były minister Obrony Narodowej i szef BBN Aleksander Szczygło uważa, że przejęcie przez Polaków odpowiedzialności za prowincję Ghazni w Afganistanie było błędem.
czytaj więcej »
  
Monika J. Chojnacka [ 16-05-2009 ]
Prezydent Obama zmienia zdanie w kwestii trybunałów wojskowych do sądzenia terrorystów. Wcześniej Obama je krytykował i zawiesił, a obecnie zapowiedział wznowienie ich działalności. Jednak zanim trybunały zaczną znowu pracować mają być wprowadzone zmiany w procedurach gwarantujące większe prawa oskarżonym.
czytaj więcej »
  
[ 04-05-2009 ]
Według sondażu TNS Sofres Logica, 65 proc. Francuzów nie jest zadowolonych z obecnego prezydenta Nicolasa Sarkozy’ego oceniając jego rządy za „raczej negatywne”.
czytaj więcej »
  
Monika J. Chojnacka [ 02-05-2009 ]
Jak podaje PAP, minister obrony Robert Gates powiedział przed komisją Kongresu, że aż 100 więźniów z Guantanamo - wojskowego więzienia w bazie amerykańskiej na Kubie, będzie musiało pozostać w USA po jego zamknięciu.
czytaj więcej »
  Clinton w Iraku
Monika J. Chojnacka [ 25-04-2009 ]
Jak podaje PAP, amerykańska sekretarz stanu Hillary Clinton przybyła do Bagdadu z niezapowiedzianą wizytą. Jest to niebezpieczny moment, gdyż fala przemocy w Iraku osiągnęła bardzo poważne rozmiary. Mamy do czynienia z krwawymi zamachami samobójczymi i chciałabym poznać opinię na temat tych aktów i co można zrobić, by im zapobiec - powiedziała Clinton.
czytaj więcej »
  
Monika J. Chojnacka [ 18-04-2009 ]
Jak wynika z sondażu TNS OBOP przeprowadzonego dla programu „Forum” TVP Info, Polacy są przeciwni udostępnianiu polskich baz wojskowych do przetrzymywania osób podejrzewanych o terroryzm.
czytaj więcej »
  
Damian Mikszto [ 19-03-2009 ]
Wiece i manifestacje zaplanowano w aż 200 miastach w całej Francji. Francuzi są niezadowoleni z postawy, jaką reprezentuje prezydent Nicolas Sarkozy wobec problemów gospodarczych oraz społecznych. Spowalniająca gospodarka, wzrost bezrobocia oraz rosnące koszty utrzymania, skłoniły Francuzów do wyjścia na ulicę.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl