Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Radio Maryja w europarlamencie?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Arkadiusz Szymczyk [ 09-10-2007 ]
Anna Sobecka, kandydatka do Sejmu z listy PiS i osoba blisko związana z Radiem Maryja, nie liczy na to, że toruńska rozgłośnia zaprosi do swego studia lidera PO Donalda Tuska. Wczoraj sztabowcy Platformy złożyli zapytanie do Radia Maryja o możliwość spotkania i dyskusji lidera PO ze słuchaczami tej rozgłośni.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 27-08-2007 ]

W przypadku nowych wyborów parlamentarnych na listach PiS znajdą się osoby związane z rozgłośnią radiową Radio Maryja - donosi "Wprost". Na listach PiS mają być najbliżsi współpracownicy ojca Tadeusza Rydzyka m.in. posłanka Anna Sobecka.

czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 14-08-2010 ]
Prezydent Komorowski podpisał ustawę medialną. Po jej wejściu w życie wygasną kadencje rad nadzorczych TVP i Polskiego Radia.
czytaj więcej »
  
[ 25-04-2008 ]
Sejm ma dziś głosować nad senackimi poprawkami do nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Koalicja rządowa uważa, że większość z 33 poprawek idzie w dobrym kierunku.
czytaj więcej »
  Premier straszy „inspiracjami” PO
Jakub Noch [ 07-11-2007 ]
„Media prywatne są częścią establishmentu, są siecią powiązań, która radykalnie zwalcza takie siły, jak PiS. Teraz popierają PO, choć być może wolałaby LiD. A TVP jest raz taka, raz taka. Dlatego chcą ją osłabić” – stwierdził premier Kaczyński w radiowych „Sygnałach Dnia”.
czytaj więcej »
  Belgijski "Le Soir" krytycznie o Radiu Maryja
Arkadiusz Szymczyk [ 16-10-2007 ]
Czołowy belgijski dziennik "Le Soir" zarzuca Radiu Maryja prowadzenie kampanii wyborczej i jawne wspieranie kandydatów PiS. Gazeta podkreśla, że toruńska rozgłośnia nie wpuszcza do swojego radia polityków nie należących do Prawa i Sprawiedliwości.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 03-03-2007 ]
Po odwołaniu Bronisława Wildsteina z TVP Samoobrona chce zwiększyć swoje wpływy w Polskim Radiu.
czytaj więcej »
  
[ 26-10-2006 ]
Prezes Polskiego Radia odrzucił zarzuty opozycji parlamentarnej o upolitycznieniu mediów publicznych. Krzysztof Czabański zapewnił, że w Polskim Radiu nie jest stosowany przy obsadzie stanowisk żaden klucz partyjny. Przyznał, że kierownictwo mediów publicznych jest powoływane w trybie politycznym, ale zaznaczył, że wynika to z ustawy.
czytaj więcej »
  SLD straszy media publiczne
[ 11-10-2006 ]

Sojusz Lewicy Demokratycznej twierdzi, że media publiczne w Polsce są upolitycznione. Sojusz chce zwołania nadzwyczajnego posiedzenia sejmowej komisji kultury poświęconego temu problemowi.

czytaj więcej »
  O mediach publicznych - w Polskim Radiu
[ 11-10-2006 ]
Prezes Polskiego Radia Krzysztof Czabański uważa, że w mediach publicznych powinny się równoważyć poglądy różnych opcji politycznych. Podczas debaty na temat mediów publicznych w Programie Pierwszym Polskiego Radia podkreślił, że w ostatnich latach 90 procent czasu antenowego zajmowały osoby o poglądach lewicowych i centrolewicowych.
czytaj więcej »
1 2  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl