Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Konwój nie dojechał, seksafera odroczona               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 06-05-2008 ]
Dziś pierwszy dzień procesu w sprawie tzw. seksafery w Samoobronie. Na ławie oskarżonych Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim zasiądą były wicepremier Andrzej Lepper oraz były poseł Stanisław Łyżwiński. Są oskarżeni o żądanie i przyjmowanie korzyści o charakterze seksualnym od działaczek swojej partii.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 17-02-2007 ]
Jak uważa „Dziennik Łódzki” – szykuje się poważny konflikt w Samoobronie. Wbrew woli lidera Andrzeja Leppera, partyjne doły domagają się przywrócenia posła Stanisława Łyżwińskiego na łono partii. Chcą, żeby nadal pełnił funkcję przewodniczącego Samoobrony w Łódzkiem i wiceszefa Samoobrony RP.
czytaj więcej »
  A jednak rewolucja
[ 10-12-2006 ]

Prawo i Sprawiedliwość szło po wyborcze zwycięstwo ze sztandarami, na których wypisane było hasło rewolucji moralnej, jaka jest konieczna w naszym kraju, aby mógł on funkcjonować normalnie. Wielu powątpiewało w sens, celowość i przede wszystkim w realność dokonania owej rewolucji. Sceptycyzm był tym większy, iż miast spodziewanej koalicji powyborczej z Platformą Obywatelską, ostatecznie PiS weszło w układ rządzący z Samoobroną i LPR. A zatem z ugrupowaniami, które nie uchodziły za wzorce moralności. Jednakże premier-prezes, czyli Jarosław Kaczyński, uznał, że te właśnie partie gwarantują osiągnięcie sukcesu. Nie obeszło się oczywiście bez pewnych trudności (była mowa o ludziach wątpliwej reputacji, warchołach), ale te zostały przezwyciężone.

czytaj więcej »
  Lepper chce przeprosin
[ 26-02-2010 ]
Wypowiedź ministra sprawiedliwości Krzysztofa Kwiatkowskiego, dotycząca wyroku w tzw. seks aferze, obraziła szefa Samoobrony Andrzeja Leppera na tyle, że ten domaga się teraz publicznych przeprosin.
czytaj więcej »
  
[ 12-02-2010 ]
Wyrok, który zapadł w sprawie seksafery spowodował powrót do tematu współrządów PiS i Samoobrony. Joachim Brudziński (PiS) w rozmowie z Moniką Olejnik stwierdził: "Mam powody, żeby mieć poczucie absmaku, że rządziliśmy z LPR i Samoobroną".
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 29-02-2008 ]
Łódzcy prokuratorzy już wysłali do sądu akt oskarżenia - tym samym dobiega końca śledztwo w sprawie seksafery w Samoobronie.
czytaj więcej »
  
[ 14-02-2008 ]
Dziś sąd w Piotrkowie Trybunalskim ma zadecydować, czy Stanisław Łyżwiński pozostanie w areszcie. Były poseł Samoobrony przebywa w nim już od blisko pół roku.
czytaj więcej »
  Lepper bez immunitetu?
Magda Dunin-Markiewicz [ 18-09-2007 ]
Andrzej Lepper, lider Samoobrony, już wkrótce może zostać bez immunitetu.
czytaj więcej »
  
[ 06-08-2007 ]
Sejmowa komisja regulaminowa zamienia się w śledczą? – takie pytanie stawia Dziennik.pl. Przewodniczący Marek Suski z PiS zapowiedział w Polskim Radiu, że 21 sierpnia na pytania posłów będzie odpowiadać Aneta Krawczyk, bohaterka seksafery w Samoobronie.
czytaj więcej »
  
[ 18-05-2007 ]
Już niebawem wniosek o uchylenie immunitetu Stanisławowi Łyżwińskiemu może trafić do Sejmu. Dziennik.pl przytacza opinie posłów, z których wynika, iż większość z nich zagłosuje za odebraniem immunitetu Łyżwińskiemu. Wiadomo, że dyscyplina partyjna w przypadku tego głosowania będzie w PiS i PO, a to już wystarczy, by pozbawić ochrony posła Samoobrony.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl