Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Samoobrona i LPR powrócą do Sejmu               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  LPR i Samoobrona do NBP?
Dominika Sobiecka [ 13-01-2007 ]
Czy w zamian za poparcie Sławomira Skrzypka jako prezesa NBP, Samoobrona i LPR wprowadzą swoich ludzi do NBP?
czytaj więcej »
  Podsumowanie roku 2006
[ 01-01-2007 ]

No, działo się w tym roku dużo, można by pisać i pisać. Ale za najważniejsze uznałbym trzy wydarzenia: powstanie koalicji PiS – Samoobrona – LPR, sprawa ks. Isakowicza-Zaleskiego oraz śmierć Augusto Pinocheta i Saddam Husseina.

czytaj więcej »
  
[ 16-11-2006 ]

Janusz Dobrosz, jeden z liderów LPR, został w czwartek wybrany nowym wicemarszałkiem Sejmu. Dobrosz jest wieloletnim parlamentarzystą - zasiada w ławach poselskich niemal nieprzerwanie od czasu Sejmu kontraktowego.

czytaj więcej »
  
A. Gawlik [ 04-11-2006 ]
Pod hasłem dosyć "Dosyć piekła kobiet, żądamy legalnej aborcji" około 150 osób demonstruje w Warszawie przeciwko proponowanemu przez LPR wprowadzeniu do konstytucji zakazu aborcji.
czytaj więcej »
  
[ 26-10-2006 ]
Marszałek Sejmu Marek Jurek poinformował, że przełożył wybór sędziów Trybunału Konstytucyjnego na wniosek klubu PiS. Sejm miał wybrać ich dziś rano, ale zrobi to jutro.
czytaj więcej »
  Sprawa aborcji w Sejmie
Jakub Kufel [ 26-10-2006 ]
Sejm zajmie się projektem zmiany konstytucji przygotowywanym przez Ligę Polskich Rodzin. Do ustawy zasadniczej ma być wprowadzony zapis o ochronie życia ludzkiego od momentu poczęcia.
czytaj więcej »
  Sejm-podatki-debata
[ 25-10-2006 ]
Prawo i Sprawiedliwość przekonuje, że zmiany w przyszłorocznych podatkach są korzystne dla podatników. Opozycja twierdzi, że nie poprawiają one systemu podatkowego. W Sejmie odbyło się drugie czytanie projektów ustaw w tej sprawie - głosowanie w piątek.
czytaj więcej »
  Prezydencki projekt ustawy przedmiotem konsultacji
[ 25-10-2006 ]
Projekt ustawy, która ma umożliwić prezydentowi odtajnienie raportu o likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych będzie rozpatrywany przez Sejm w najbliższy piątek.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 21-10-2006 ]
Miejska Komisja Wyborcza w Nowym Sączu przygotowała wniosek do prokuratury przeciwko działaczom Samoobrony o sfałszowanie podpisów poparcia kandydatów na radnych Nowego Sącza.
czytaj więcej »
  Ale o co chodzi?
[ 19-10-2006 ]

Wydarzenia ostatnich tygodni na rodzimej scenie politycznej stają się coraz bardziej niezrozumiałe dla przeciętnego wyborcy. Może on czuć się naprawdę zagubiony, albowiem to, z czym mamy obecnie do czynienia staje się coraz mniej zrozumiałe także dla zawodowych obserwatorów wydarzeń politycznych. Pełno jest negocjacji, dyskusji, kompromisów, paktów, porozumień, sporów, itp. Problem jednak w tym, że już nie wiadomo, kto, z kim, o czym lub o co. Mimo szumnych zapowiedzi radykalnej zmiany na lepsze w funkcjonowaniu włodarzy kraju to wydaje się, że jeszcze z takim politycznym show nie mieliśmy do czynienia po 1989 roku.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl