Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Kopacz i Klich dostaną bardzo długie urlopy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Klich nagradza
[ 15-08-2009 ]
Minister Bogdan Klich zdecydował o przyznaniu podwyżek oficerom Służby Wywiadu Wojskowego.
czytaj więcej »
  
Anna Kapcia [ 13-08-2009 ]
Minister zdrowia Ewa kopacz uważa, że strajk pielęgniarek radomskiego szpitala nie należy do problemów Ministerstwa Zdrowia, a samorządu i dyrektora szpitala.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 04-08-2009 ]
Minister obrony, Bogdan Klich, pożegnał dziś ostatnich polskich żołnierzy poborowych. To historyczny moment. Zakończenie istnienia masowej armii z przymusu - stwierdził minister.
czytaj więcej »
  NIK stawia zarzuty Ewie Kopacz
[ 13-07-2009 ]
- Kontynuowałam realizację programu po poprzednikach, czyli kierownictwie PiS – próbuje tłumaczyć się minister zdrowia, dodając: realna pomoc dla szpitali jest ważniejsza niż biurokratyczne przepisy.
czytaj więcej »
  
Iza Bobkiewicz [ 04-07-2009 ]
Szef gabinetu politycznego premiera Sławomir Nowak zanegował wszelkie madialne spekulacje dotyczące osłabienia kandydatury Jerzego Buzka, który ma zostać nowym przewodniczącym europarlamentu.
czytaj więcej »
  
[ 15-06-2009 ]
Według ustaleń „Dziennika” Polska może zrezygnować z walki o jedno z ważniejszych stanowisk w Komisji Europejskiej w zamian za wybór Jerzego Buzka na szefa Parlamentu Europejskiego.
czytaj więcej »
  
[ 08-06-2009 ]
Wyniki zakończonych wyborów zmieniają nieco sytuacje w europarlamencie. Zwycięstwo odniosła centroprawica, czyli Europejska Partia Ludowa, która pozostała najsilniejszą frakcją, ale porażkę zanotowali socjaliści. Liberałowie natomiast uzyskali satysfakcjonujący ich wynik. Nowy układ sił jest korzystny dla Jerzego Buzka, który ma większe szanse na objęcie stanowiska przewodniczącego Parlamentu Europejskiego.
czytaj więcej »
  
[ 08-06-2009 ]
Państwowa Komisja Wyborcza nad ranem podała wyniki z ponad 98,9 proc. obwodów do głosowania, z których wynika, że PO otrzymało 44,39 proc. głosów, PiS 27,41 proc., SLD-UP 12,33 proc., natomiast na PSL oddano 7,3 proc. Frekwencja wyniosła ponad 24,53 proc.
czytaj więcej »
  
[ 30-05-2009 ]
Były minister Obrony Narodowej i szef BBN Aleksander Szczygło uważa, że przejęcie przez Polaków odpowiedzialności za prowincję Ghazni w Afganistanie było błędem.
czytaj więcej »
  
Damian Mikszto [ 28-05-2009 ]
Przez przeoczenie posłów, uchwalających ordynacje wyborczą, Polsce grożą ogólnopolskie wybory uzupełniające do Parlamentu Europejskiego. Być może za kilkanaście miesięcy będziemy musieli wyłonić jednego europosła. Polska utraciła również prawo do dodatkowego obserwatora w europarlamencie
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl