Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Prawdopodobnie porwany Polak nie żyje               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 19-11-2008 ]
Dzisiaj w Islamabadzie poinformowano o kolejnym amerykańskim ostrzale rakietowym pakistańskiego pogranicza. Co najmniej pięć osób zginęło, wśród ofiar są również cudzoziemcy.
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 09-11-2008 ]
Poseł PiS Artur Górski ogłosił w środę z sejmowej mównicy zwycięstwo Baracka Obamy "końcem cywilizacji białego człowieka". Na tę wypowiedź ostro zareagowali posłowie jak i MSZ.
czytaj więcej »
  
[ 15-10-2008 ]
Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski poinformował dziś w Sejmie, że zlecił prawnikom zbadanie, czy byłaby możliwość przygotowania ustawy o kompetencjach ministra spraw zagranicznych. Miałaby ona pozwolić na uniknięcie sporów dyplomatycznych.
czytaj więcej »
  
[ 06-10-2008 ]
Pracownicy firmy Geofizyka Kraków, pracujący w Pakistanie na zawieszonym kontrakcie, bezpiecznie wrócili do kraju – oświadczyła rzeczniczka firmy, Magdalena Pachocka.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Obrycka [ 02-10-2008 ]
Agencja informacyjna IRNA z Iranu poinformowała, że w zamian za uwolnienie polskiego inżyniera Piotra S. talibowie zażądali zwolnienia bojowników z pakistańskich więzień. Informacji tych nie potwierdziła ambasada polska w Islamabadzie.
czytaj więcej »
  
[ 29-09-2008 ]
Wciąż nieznany jest los polskiego inżyniera, porwanego w niedzielę rano w Pakistanie. „Jesteśmy w stałym kontakcie zarówno z władzami, jak i naszymi ludźmi w Pakistanie” – informuje Magdalena Pachocka, rzeczniczka firmy Geofizyka Kraków.
czytaj więcej »
  
[ 21-09-2008 ]
W sobotnim zamachu terrorystycznym w stolicy Pakistanu, w wyniku wybuchu samochodu-pułapki, zginęły co najmniej 53 osoby, w tym ambasador Czech w Pakistanie Ivo Zdarek, a kilkaset zostało rannych. W 6-kondygnacyjnym hotelu Mariott trwa akcja ratunkowa. Wśród poszkodowanych nie ma szczęście Polaków.
czytaj więcej »
  
[ 20-09-2008 ]
W czasie przemówienia przed pakistańskim parlamentem nowo wybrany prezydent Asif Ali Zardari wypowiedział wojnę atakom terrorystycznym.
czytaj więcej »
  Sikorski: prezydent nie jest oberpremierem
[ 15-09-2008 ]
Radosław Sikorski na łamach „Dziennika” stwierdził, że poinformował Kancelarię Prezydenta o swoim spotkaniu z ministrem spraw zagranicznych Białorusi, chociaż wcale nie miał takiego obowiązku.
czytaj więcej »
  
[ 22-08-2008 ]
Po ustąpieniu z urzędu prezydenta Perveza Musharrafa przed Pakistanem kolejny test - wybory prezydenckie, które odbędą się 6 września. Jednym z faworytów w nadchodzących wyborach jest mąż Benazir Bhutto.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl