Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Prawdopodobnie porwany Polak nie żyje               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 10-02-2009 ]
Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz podjął decyzję o odwołaniu wizyty w Polsce przewodniczącego Senatu Islamskiej Republiki Pakistanu Mohammedmiana Soomro. Ma to związek ze sprawą zamordowania w Pakistanie polskiego inżyniera.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 07-02-2009 ]
Media pakistańskie i dwie zachodnie agencje prasowe potwierdzają śmierć polskiego inżyniera Piotra S. „Póki nie ma dowodów czarno na białym, mamy jeszcze nadzieję” – mówi premier.
czytaj więcej »
  
[ 02-02-2009 ]
To kolejna już osoba uprowadzona w tamtym rejonie. W Kwecie, południowo-zachodniej części kraju, nieznani sprawcy zaatakowali samochód i porwali pracownika UNHCR działającego przy ONZ.
czytaj więcej »
  
[ 30-12-2008 ]
Jak informuje dzisiejszy „Dziennik”, jeśli Radosław Sikorski objąłby stanowisko nowego szefa NATO, największe szanse na zajęcie jego miejsca w resorcie spraw zagranicznych miałaby obecna ambasador w Wielkiej Brytanii Barbara Tuge-Erecińska.
czytaj więcej »
  
[ 23-12-2008 ]
Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy w sprawie włączenia Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej w struktury Ministerstwa Spraw Zagranicznych.
czytaj więcej »
  
[ 23-12-2008 ]
Wiceminister spraw zagranicznych Andrzej Kremer i ambasador Ukrainy w RP Ołeksandr Mocyk podpisali protokół pomiędzy oboma państwami dotyczący zmiany umowy o zasadach małego ruchu granicznego.
czytaj więcej »
  
[ 21-12-2008 ]
Z ustaleń serwisu internetowego tvp.info wynika, że senatorowie Platformy Obywatelskiej na ostatnią chwilę usunęli z budżetu zapis gwarantujący Telewizji Biełsat 18 mln zł. Zrobili to na osobistą prośbę szefa MSZ Radosława Sikorskiego. – Miejmy nadzieję, że nie jest to element nowej strategii wobec reżimu Łukaszenki – komentuje tę decyzję poseł PiS Paweł Kowal.
czytaj więcej »
  
[ 16-12-2008 ]
Telewizja CTV News podała, że polski konsul z Vancouver (Kanada) jechał pod wpływem alkoholu, spowodował wypadek i uciekł. MSZ zapowiada wyciągnięcie konsekwencji.
czytaj więcej »
  
Paulina Klejnowska [ 15-12-2008 ]
Amerykańska stacja CNN podaje, że nieomal doszło do kolejnej wojny między Indiami a Pakistanem. W czasie gdy w Bombaju trwały ataki kaszmirskich terrorystów, indyjskie siły lotnicze szykowały się już do uderzenia na sąsiada - podaje amerykańska stacja CNN.
czytaj więcej »
  Wizyta Condoleezzy Rice w Pakistanie z troski o region
Agnieszka Obrycka [ 04-12-2008 ]
Sekretarz stanu USA Condoleezza Rice rozpoczęła jednodniową wizytę w Pakistanie. Celem wizyty jest rozmowa z przywódcami obu krajów, która z kolei ma przynieść złagodzenie napięcia pomiędzy Indiami i Pakistanem, do którego doszło po ataku terrorystycznym na Bombaj.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl