Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Prawdopodobnie porwany Polak nie żyje               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 18-10-2009 ]
Armia pakistańska zaatakowała bazy terrorystów przy granicy z Afganistanem. Natarcie prowadzi od strony miast Razmak, Jandola i Shakai w kierunku Makeen, Spinkai Raghzai i rejonu Tiarza. Agencje prasowe informują o kolejnych ofiarach ofensywy.
czytaj więcej »
  Zamach w Peszawarze
Katarzyna Staudt [ 16-10-2009 ]
W eksplozji samochodu w pobliżu posterunku policji w Peszawarze, na północy Pakistanu, zginęło co najmniej jedenaście osób.
czytaj więcej »
  Zamach w Pakistanie
Ewelina Murzicz [ 09-10-2009 ]
Na północnym zachodzie Pakistanu doszło do krwawego zamachu. Zginęło co najmniej 41 osób, a ponad 100 zostało rannych.
czytaj więcej »
  
[ 01-10-2009 ]
Jak ustaliły „Wiadomości” TVP1, znana asystentka byłego szefa MSZ Włodzimierza Cimoszewicza, Anna Jarocka, wraca do pracy w tym resorcie.
czytaj więcej »
  
[ 20-09-2009 ]
Sher Muhammad Qasab, który kilka dni temu został pojmany przez armię pakistańską zmarł w areszcie. Qasab był jednym z najbardziej poszukiwanych terrorystów w Pakistanie. Jego zatrzymanie określono jako wielki sukces miejscowych sił bezpieczeństwa.
czytaj więcej »
  
[ 04-09-2009 ]
Jak dowiedziała się „Gazeta Wyborcza”, m.in. w Mongolii i Urugwaju mogą powstać połączone ambasady Polski, Czech, Słowacji i Węgier, mające siedzibę w jednym budynku. Wszystko ze względu na ograniczanie kosztów.
czytaj więcej »
  
[ 04-09-2009 ]
Po małym ociepleniu politycznych relacji między Polską a Moskwą, nasz MSZ planuje wystąpić do Rosji – jak pisze „Dziennik” – z prośbą zwrócenia przynajmniej niektórych polskich dzieł sztuki zagrabionych po wojnie przez ZSRR.
czytaj więcej »
  
[ 02-09-2009 ]
W wyniku ostrzelania samochodu pakistańskiego ministra ds. religii zginął jego kierowca, a ochroniarz z politykiem zostali ranni.
czytaj więcej »
  
[ 29-08-2009 ]
Rzecznik MSZ Piotr Paszkowski poinformował, że resort Sikorskiego na chwilę obecną weryfikuje informacje na temat rosyjskiej konferencji, w związku z czym nie ma jeszcze decyzji czy będzie podjęta oficjalna reakcja na zapowiedzianą na 1 września prezentację w Rosji książki "Sekrety polskiej polityki zagranicznej. 1935-45".
czytaj więcej »
  
[ 27-07-2009 ]
Wczoraj pakistańska policja poinformowała, iż w Pakistanie został aresztowany jeden z liderów talibów - Sufi Muhammad oraz jego synowie: Rizwanullah i Ziaullah. Doszło do tego w Północno-Zachodniej Prowincji Pogranicznej Pakistanu w jednym z wynajętych domów na terenie Peszewaru, w którym przebywał główny zatrzymany.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl