Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Europa przyjmie więźniów z Guantanamo               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Marcin Pieruszka [ 24-05-2011 ]
Prezydent USA rozpoczął tygodniową podróż po Europie. W poniedziałek wyruszył samolotem "Air Force One" z Waszyngtonu do Irlandii - podał Biały Dom.
czytaj więcej »
  
[ 25-05-2009 ]
W wywiadzie dla CNN International Silvio Berlusconi powiedział, że jeśli Włochy będą mogły oddać przysługę narodowi amerykańskiemu, to z pewnością to zrobią.
czytaj więcej »
  
Monika J. Chojnacka [ 02-05-2009 ]
Jak podaje PAP, minister obrony Robert Gates powiedział przed komisją Kongresu, że aż 100 więźniów z Guantanamo - wojskowego więzienia w bazie amerykańskiej na Kubie, będzie musiało pozostać w USA po jego zamknięciu.
czytaj więcej »
  
[ 31-03-2009 ]

Dziś rozpoczyna się kilkudniowa wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych w Europie. Zaczyna ją od przyjazdu do Londynu, gdzie w czwartek będzie uczestniczył w spotkaniu grupy G20.

czytaj więcej »
  
[ 21-01-2009 ]
Barack Obama rozpoczyna swoją prezydenturę od decyzji ws. Guantanamo. Nakazał on wstrzymanie wszystkich procesów więźniów w bazie Guantanamo na Kubie.
czytaj więcej »
  
[ 27-12-2008 ]
Prasa prześciga się ostatnio w spekulacjach na temat przeniesienia do Polski więźniów z obozu w Guantanamo. W takie rozwiązanie wątpi natomiast poseł PiS-u Joachim Brudziński.
czytaj więcej »
  
[ 23-12-2008 ]
Prezydent-elekt USA Barack Obama planuje szybką likwidację więzienia Guantanamo. Dzisiejsze wydanie „Washington Post” informuje, że około sześciu państw europejskich rozważa możliwość przyjęcia więźniów z tej amerykańskiej bazy.
czytaj więcej »
  Rumsfeld winny torturom w Guantanamo
Karolina Czaja [ 12-12-2008 ]
Z opublikowanego dziś raportu Senatu USA wynika, że były minister obrony USA Donald Rumsfeld i inni przedstawiciele administracji prezydenta George'a W. Busha są odpowiedzialni za złe traktowanie osób przebywających w amerykańskich więzieniach.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Obrycka [ 22-11-2008 ]
Sąd w Waszyngtonie wydał werdykt nakazujący w trybie natychmiastowym zwolnić obywateli Algierii podejrzewanych o terroryzm, a więzionych od ponad siedmiu lat w bazie Guantanamo. Administracja prezydenta Busha krytykuje niekorzystny dla siebie werdykt.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 12-11-2008 ]
"Washington Post" twierdzi, iż nowa waszyngtońska administracja przyspieszy likwidację więzienia na Kubie. To jasny sygnał, że Barack Obama chce zerwać z polityką George'a Busha.
czytaj więcej »
1 2 3  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl