Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Afryka / Nowa strategia SLD               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 19-05-2008 ]
- Żadnego rozłamu w SLD nie ma - zapewnił w Radiu ZET szef tej partii Wojciech Olejniczak. Odpowiadając na pytanie co byłoby, gdyby szefem Sojuszu został jego konkurent Grzegorz Napieralski, Olejniczak odrzekł, że "to nie byłoby to dobrze".
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 28-01-2008 ]
Grzegorz Napieralski, sekretarz generalny SLD, powiedział w "Sygnałach Dnia" - audycji Programu Pierwszego Polskiego Radia, że protest celników pokazał, że rząd Donalda Tuska złamał swoje obietnice wyborcze. Jego zdaniem rząd nie potrafi radzić sobie w sytuacjach kryzysowych.
czytaj więcej »
  
[ 25-01-2008 ]
"Powinniśmy dalej pracować" - protestował Grzegorz Napieralski z LiD, podczas, gdy Sejm wczoraj przerywał obrady. Obrady zostały przerywane z powodu katastrofy samolotu CASA. Marszałek Komorowski nie ma wątpliwości, że zachowanie posła LiD jest karygodne.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 14-12-2007 ]
Grzegorz Napieralski, sekretarz generalny SLD, komentując odejście z PiS Pawła Zalewskiego i Kazimierza Ujazdowskiego stwierdził, że ta partia "chce tylko władzy, jest zła i powinna zniknąć z mapy politycznej Polski".
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 09-11-2007 ]
"Chcemy recenzować rząd, a nie go wspierać" - powiedział podczas konferencji prasowej w Szczecinie Grzegorz Napieralski.
czytaj więcej »
  Koniec kariery lidera?
[ 05-11-2007 ]
Działacze SLD są niezadowoleni z przywództwa Wojciecha Olejniczaka. Chcą, aby nowym szefem Sojuszu został Grzegorz Napieralski.
czytaj więcej »
  
[ 06-06-2007 ]

W ostatnich tygodniach obserwujemy aktywność partii z polskiej sceny politycznej objawiającą się poprzez kongresy czy też inne zjazdy. Nie zawsze są to udane inicjatywy, o czym świadczy przykład LPR, na zjazd której nie bardzo miał kto przyjechać. Takowe spotkania mają za sobą partie opozycyjne, czyli Platforma Obywatelska i Sojusz Lewicy Demokratycznej (czy też jak kto woli szerzej Lewica i Demokraci). Ci ostatni wzmocnieni poparciem przez osobę byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. I chyba z tego powodu wielu obserwatorów zwróciło baczniejszą uwagę na konwencję krajową SLD.

czytaj więcej »
  
[ 31-01-2007 ]
Grzegorz Napieralski liczy na powrót Aleksandra Kwaśniewskiego do polityki. Sekretarz generalny SLD powiedział, że były prezydent mógłby budować na polskiej scenie politycznej "front rozsądku".
czytaj więcej »
  Rozmowy SLD z PO ?
Jakub Kufel [ 16-11-2006 ]
W "Kontrwywiadzie" RMF FM, Grzegorz Napieralski, sekretarz generalny SLD powiedział - prowadzimy rozmowy z PO o stałej współpracy w samorządach.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 25-09-2006 ]
SLD punktuje PiS za niezrealizowane obietnice wyborcze. Sekretarz generalny Sojuszu Grzegorz Napieralski na konferencji "Niezrealizowane obietnice wyborcze, czyli jak PiS oszukał wyborców" wyliczał postulaty zgłaszane przez PiS w kampanii parlamentarnej, które do dzisiaj - w ocenie Sojuszu - nie doczekały się realizacji.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl