Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Tusk wykluczył referendum ws. euro               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 29-08-2009 ]
Premier Donald Tusk powiedział w TVP1, iż „musimy być przygotowani na to, że deficyt budżetowy w roku 2010 będzie wzrastał. Podatki PiT i VAT nie będą podnoszone, a plan przyjęcia euro jest zawieszony”.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 27-02-2009 ]
Kwestie finansowe miałyby zadecydować o tym, że referendum w sprawie wejścia Polski do strefy euro odbyłoby się razem z wyborami do Parlamentu Europejskiego. Tak przynajmniej twierdzi Michał Kamiński. Lech Kaczyński natomiast podkreślił, że może pośredniczyć w negocjacjach.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 31-10-2008 ]
Rząd nie wyklucza, że przeprowadzone zostanie referendum w sprawie wprowadzenia euro. Tymczasem może się ono w ogóle nie odbyć ze względu na brak pieniędzy.
czytaj więcej »
  
[ 27-10-2008 ]
Na dzisiaj zaplanowane jest spotkanie szefów dwóch największych partii – PO i PiS. Donald Tusk z Jarosławem Kaczyńskim porozmawia m.in. o kryzysie finansowym, wprowadzeniu euro, ustawie zdrowotnej i zmianie konstytucji – tak, by było jasne w czyich rękach jest władza.
czytaj więcej »
  PiS chce referendum ws. euro
Karolina Czaja [ 18-09-2008 ]
PiS chce, by Polacy już za kilka miesięcy zdecydowali w referendum kiedy euro zastąpi złotówkę. "Głosowanie musi się odbyć jeszcze na początku polskich starań o wejście do strefy euro" - powiedziała "Dziennikowi" wiceprezes partii Aleksandra Natalli-Świat.
czytaj więcej »
  
[ 11-09-2008 ]
Piotr Kownacki, szef Kancelarii Prezydenta, uważa, iż zapowiedź premiera Donalda Tuska o możliwości wejścia Polski do strefy euro w 2011 roku jest "propagandowa" i "publicystyczna".
czytaj więcej »
  
aln [ 23-08-2013 ]
Warszawska Wspólnota Samorządowa od paru tygodni prowadzi w stolicy akcję zbierania podpisów obywateli pod petycją o przeprowadzenie referendum odwołującego prezydent miasta, Hannę Gronkiewicz-Waltz, z Platformy Obywatelskiej. Ustawowym minimum dla rozpisania referendum wyborczego, jest 133,5 tys. ważnych głosów poparcia. Obecnie trwa weryfikacja poparcia dla referendum, prowadzona przez Biuro komisarza wyborczego. Biuro ma 30 dni na sprawdzenie podpisów, więc wyda werdykt dotyczący ważności referendum w okolicach 21 sierpnia tego roku.
czytaj więcej »
  
[ 16-12-2011 ]
Partia Leszka Millera kwestionuje tryb procedowania ustawy budżetowej, chcą go zaskarżyć do Trybunału Konstytucyjnego.
czytaj więcej »
  
[ 18-11-2011 ]
Nowy rząd został powołany przez prezydenta Bronisława Komorowskiego. Premierem został szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk, który złożył przysięgę jako pierwszy.
czytaj więcej »
  
[ 19-08-2011 ]
Trzy dni po ogłoszeniu francusko-niemieckiego planu ratowania strefy euro media komentują go jako „Paraliżujący strach” lub „Bomba z opóźnionym zapłonem”. Rynki finansowe tracą zaufanie do polityków i międzynarodowych instytucji, alarmują komentatorzy.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl