Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Raport w sprawie strefy Schengen               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 17-06-2008 ]
Z sondażu TNS OBOP wynika, że dla większości osób, bo 52 procent, zniesienie wewnętrznych granic w Unii było dla nich korzystne.
czytaj więcej »
  
[ 24-05-2008 ]
Gunther Platter, szef austriackiego MSW, potwierdził, że z dniem 2 czerwca zostaną wznowione czasowe kontrole na najważniejszych przejściach z granicznych z Czechami, Słowacją i Niemcami. Ma to związek z wyjazdami na Euro 2008.
czytaj więcej »
  
[ 21-12-2007 ]
Dziś o północy Polska znalazła się w strefie Schengen. Dołączyliśmy do grona państw europejskich, po których możemy swobodnie podróżować niezatrzymywani na granicy. Polacy żartują, że słowa piosenki „Keine Grenzen” się spełniły.
czytaj więcej »
  
[ 20-12-2007 ]
Dziś o północy Polska wejdzie do strefy Schengen. Oznacza to zniesienie kontroli na granicach naszego państwa z krajami Unii Europejskiej.

czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 09-11-2007 ]
Zdaniem Marka Siwca, wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego, "wejście do strefy Schengen to nie tylko ułatwienia w podróżowaniu między państwami Unii Europejskiej, ale przede wszystkim połączenie z gigantycznym systemem informatycznym".
czytaj więcej »
  
[ 02-08-2007 ]
Jak powiedział Janusz Kaczmarek, minister spraw wewnętrznych i administracji, Polska pozytywnie przeszła techniczne testy związane z wejściem do strefy Schengen.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 13-11-2006 ]
Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz i wicemarszałek Sejmu Genowefa Wiśniowska na Słowacji biorą udział w spotkaniu przewodniczących parlamentów państw Grupy Wyszehradzkiej. Jednym z tematów będzie przyjęcie nowych państw członkowskich Unii Europejskiej do strefy Schengen.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 24-10-2006 ]
Tylko Słowenia wejdzie do strefy Schengen w 2007 r. informuje "Internatonal Herald Tribune". Innym nowym krajom UE przeszkodzie stoją między innymi problemy z uruchomieniem nowej komputerowej bazy danych.
czytaj więcej »
  
[ 16-09-2006 ]

Zakończył się dziś dwudniowy szczyt państw członkowskich Grupy Wyszehradzkiej. W Pradze spotkali się prezydenci Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

czytaj więcej »
  
[ 08-08-2006 ]

Zapowiadało się ciekawie – 1 maja 2004 r. Polska wchodzi do Unii, 28 października 2006 r. przystępuje do Strefy Schengen. Od tego czasu kontrole paszportowe na granicach zostają zniesione. Jednak nie będą, bo… Unia nie dotrzymała terminu.

czytaj więcej »
1 2  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl