Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Wyniki audytu wewnętrznego w PO               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Schetyna: Palikot szkodzi Platformie
Katarzyna Staudt [ 10-07-2010 ]
Nowy Marszałek Sejmu, Grzegorz Schetyna, tuż po objęciu stanowiska powiedział, że w PO "nie ma miejsca dla Janusza Palikota". "On szkodzi Platformie. Trzeba powiedzieć dość" – apelował.
czytaj więcej »
  
[ 13-12-2008 ]
Zyta Gilowska w wywiadzie dla „Magazynu Dziennika” wyraziła swoją opinię o kilku ważnych politykach PO. - Kiedy zorientowałam się, jaki potrafi być Donald Tusk, natychmiast opuściłam PO. Potrafi być brutalny – powiedziała o obecnym premierze Gilowska.
czytaj więcej »
  
[ 13-07-2008 ]
Prezydent Sopotu w zamian za pozytywne rozpatrzenie urzędowej sprawy, chciał od trójmiejskiego biznesmena dwóch mieszkań. Sprawą zajęła się prokuratura, a sam zainteresowany na razie tylko zawiesił swoje członkostwo w Platformie Obywatelskiej.
czytaj więcej »
  Minister skarbu o sytuacji w mediach publicznych: Jest fatalnie
[ 16-04-2008 ]
Aleksander Grad powiedział w Radiu ZET, że gdyby mógł, odwołałby jak najszybciej z funkcji prezesa TVP Andrzeja Urbańskiego oraz prezesa Polskiego Radia Krzysztofa Czabańskiego. Minister skarbu w rządzie Donalda Tuska poparł także złożenie doniesienia do prokuratury ws. nieprawidłowości w TVP. Złożenie takiego doniesienia zapowiedział już wcześniej Zbigniew Chlebowski. Grad ujawnił także fragmenty audytu TVP, który - jak twierdzi - przesłano mu przez przypadek.
czytaj więcej »
  
Marcin Bartnicki [ 05-04-2008 ]

Donald Tusk dał się złapać. Cieszący się ogromną popularnością premier nie jest w stanie podejmować znaczących decyzji bez zrażania do siebie części elektoratu. Czy zechce oddać część społecznego poparcia za realizację programu?

czytaj więcej »
  
[ 20-03-2008 ]
„Dziennik” zlecił TNS OBOP przeprowadzenie sondażu o uczuciach Polaków wobec PO. Na miłość Platforma musi jeszcze zapracować. Wśród pozytywnych odczuć najbardziej dominuje sympatia (27 proc.), a najwyższą notę ma obojętność – 29 proc.
czytaj więcej »
  
Marcin Jurzysta [ 23-02-2008 ]

Mamy 100 dni rządu Donalda Tuska. Wszyscy zatem zabrali się do rozliczania obecnego gabinetu i zadawania pytań o kolejne cuda. Tyle, że 100 dni to naprawdę bardzo niewiele, by wprowadzić jakieś istotne zmiany, nie mówiąc już cudach.

czytaj więcej »
  
Artur Budny [ 01-02-2008 ]

Czy demokracja w Polsce ewoluuje? Odpowiedź na to pytanie nie jest bynajmniej oczywista, lecz na dzień dzisiejszy wszystko wskazuje na to, iż tak właśnie się dzieje. Z tym, że to co dla jednych jest ewolucją inny mogą nazwać to degradacją. Mam tu na myśli po pierwsze to, iż zbliżamy się coraz bardziej do systemu dwupartyjnego, który jedni ludzie właśnie nazywają esencją demokracji, inni zaś twierdzą, że jest on jej ograniczeniem. Po 1989 roku weszliśmy jak wiadomo w system wielopartyjny. Dziś, po niemalże dwudziestu latach możemy zaobserwować sytuację, która przez politologów nazywana jest systemem „dwa plus”.

czytaj więcej »
  
[ 03-12-2007 ]
Czołowy działacz Platformy Obywatelskiej na Lubelszczyźnie i burmistrz Kraśnika Piotr Czubiński - wg doniesień "Rzeczpospolitej" - jest na tropie funkcjonariuszy Wydziału do Walki z Korupcją KWP w Lublinie. Dziennikarze gazety dotarli do biznesmena, który opowiada, jak dał burmistrzowi łapówkę.
czytaj więcej »
  
[ 08-11-2007 ]

Za nami wyborcze rozstrzygnięcia. Czas na tworzenie nowego gabinetu, formowanie się składu personalnego gremiów parlamentarnych, a także pierwsze posunięcia nowej Rady Ministrów. Zgodnie z wolą wyborców i tradycją pokomunistycznej Polski ekipa dotychczas sprawująca władzę została odsunięta. Mimo, że główna partia rządząca zdobyła wynik znacznie lepszy niż w poprzednich wyborach, to jednak przegrała. Do tego jej koalicjanci zostali brutalnie wyrzuceni poza nawias politycznej sceny (chyba tak należy odczytywać niezałapanie się tak Samoobrony jak i LPR na subwencję z budżetu państwa, a więc nie przekroczenie 3% poparcia).

czytaj więcej »
1 2 3 4 5  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl