Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Twarzami nowej partii będą Cimoszewicz i Rosati?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Lewica i Demokraci razem do parlamentu
[ 20-01-2007 ]
Partie zjednoczone w bloku Lewica i Demokraci zapowiadają wspólny start w wyborach parlamentarnych. Jednak Wojciech Olejniczak podkreśla, że koalicji nie przewodzi jedna osoba, tylko grupa liderów złożona z przewodniczących SLD, Unii Pracy, SdPl i Partii Demokratycznej.
czytaj więcej »
  
[ 15-01-2007 ]
Ruszył proces Anny Jaruckiej, asystentki Włodzimierza Cimoszewicza, gdy był on szefem MSZ. Kobieta jest oskarżona m.in. o posłużenie się fałszywym dokumentem, który rzekomo uprawniał ją do zmiany oświadczenia majątkowego polityka. Afera doprowadziła do wycofania się działacza SLD z wyborów prezydenckich w 2005 r. Jaruckiej grozi do 5 lat więzienia.
czytaj więcej »
  
Leszek Zaborowski [ 07-11-2006 ]

W związku z powrotem dyskusji w sprawie zakazu aborcji, 4 listopada w Warszawie odbyła się demonstracja pod hasłem „Dosyć piekła kobiet. Żądamy legalnej aborcji”. Mimo intensywnej akcji plakatowej liczba uczestników nie przekroczyła 200 osób. Pochód zdominowali działacze (i działaczki) radykalnej lewicy z partii takich jak Pracownicza Demokracja, antyklerykalna „Racja”, Unia Lewicy czy Polska Partia Pracy oraz organizacji feministycznych. Do Warszawy przyjechała również spora grupa śląskich związkowców z Sierpnia ‘80. W tłumie trudno było dostrzec kogokolwiek nie maszerującego pod sztandarami konkretnej organizacji.

czytaj więcej »
  
[ 06-10-2006 ]
Były prezydent Aleksander Kwaśniewski udzielił poparcia komitetowi Lewicy i Demokratów. Zaapelował również do wyborców, aby w wyborach samorządowych oddali głos na blok utworzony przez SLD, SdPl, UP i Partię Demokratyczną- demokraci.pl.
czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 05-10-2006 ]
Dziś rano, w Sygnałach Dnia, Marek Borowski, kandydat na prezydenta stolicy powiedział: "Manifestacje w Warszawie są, w myśl Konstytucji, uprawnione". Przypomina, iż w Polsce mamy prawo do manifestowania i należy je uszanować.
czytaj więcej »
  
[ 15-09-2006 ]
Partie lewicy oficjalnie przystąpiły do kampani wyborczej w wyborach samorządowych powołując w piątek Koalicyjny Komitet Wyborczy. W jego skład wchodzą SLD, SdPl, Unia  Pracy i Partia Demokratyczna-demokraci.pl. 
czytaj więcej »
  Bugaj odchodzi z UP
Andrzej Rejnson [ 04-09-2006 ]
Ryszard Bugaj zapowiedział, że opuści Unię Pracy. Powodem tej decyzji jest zawarcie sojuszu pomiędzy SLD, SdPl, UP i PD.
czytaj więcej »
  Zjednoczenie lewicy
[ 08-07-2006 ]
SLD i SdPl zapowiadają wspólny start w wyborach samorządowych. Partia Demokratyczna rozważa, czy do tej koalicji nie dołączyć. W sondażu "Gazeta Wyborcza" sprawdziła, jakby sobie taka koalicja poradziła w wyborach parlamentarnych.
czytaj więcej »
  
AZ [ 13-05-2006 ]
To lewica wyhodowała dziwne trójkątne stworzenie partii politycznych, które tworzy obecnie koalicję rządzącą. Taką opinię przedstawił na kongresie Socjaldemokracji Polskiej jej szef Marek Borowski.
czytaj więcej »
  
[ 11-04-2006 ]
Szef SLD, Wojciech Olejniczak zapowiedział że dołoży wszelkich starań aby w jesiennych wyborach samorządowych wszystkie ugrupowania lewicy wystartowały wspólnie. Jego celem będzie podpisanie wspólnego porozumienia wyborczego.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl