Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Twarzami nowej partii będą Cimoszewicz i Rosati?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Magdalena Milej [ 03-06-2007 ]
"Zgadzam się być przewodniczącym Rady Programowej Lewicy i Demokratów" oświadczył Aleksander Kwaśniewski.
czytaj więcej »
  Premier o tajnych kontach numerycznych
Anna Dziedzic [ 29-05-2007 ]
Premier Jarosław Kaczyński powiedział w radiowych sygnałach dnia, że w Szwajcarii istnieje jedno tajne konto polityka związanego z lewicą.
czytaj więcej »
  
Piotr Olejarz [ 26-05-2007 ]
Andrzej Celiński skrytykował na antenie Polskiego Radia system opieki zdrowotnej w Polsce. Przewodniczący Rady Politycznej SdPl powiedział w "Sygnałach Dnia", że sprawa finansowania służby zdrowia była zaniedbywana przez wszystkie kolejne rządy.
czytaj więcej »
  
[ 24-05-2007 ]
Zbigniew Ziobro wybrał się do Szwajcarii z ważną misją. Jego zadaniem było przekonanie szwajcarskiego wymiaru sprawiedliwości, że ujawnienie kont założonych przez polskich polityków w szwajcarskich bankach pomoże w śledztwie. I, jak informuje dziennik.pl, prawie mu się to udało. Szwajcaria zgodziła się wydać polskiej prokuraturze listę kont polskich polityków.
czytaj więcej »
  Cimoszewicz odmawia lustracji
[ 30-04-2007 ]
Włodzimierz Cimoszewicz oświadczył dziś, że nie zamierza składać oświadczenia lustracyjnego jako pracownik naukowy, ponieważ ustawa lustracyjna narusza konstytucję.
czytaj więcej »
  
[ 13-04-2007 ]

Rok 1989 przyniósł zmiany ustrojowe, transformację gospodarczą i społeczną, dał każdemu możliwość rozpoczęcia wszystkiego „od nowa”. Ludziom miało żyć się lepiej, dostatniej, sprawiedliwiej. Władza miała stać się bastionem nowej epoki, malowanej kolorowymi farbami. A przynajmniej tak zapowiadano. Dziś to wszystko zyskuje symboliczne znaczenie walenia młotkiem w krzywy gwóźdź. Byle by było. Okazało się, że kapitalizm, wolny rynek, co więcej prawa i swobody oraz inne delikatesy wcale lepiej nie smakują niż troskliwy socjalizm lat wcześniejszych. Metody funkcjonowania elit politycznych, strategii co ujawnić, kiedy i komu wręczyć „wilczy bilet” na odchodne mają swoje korzenie w przeszłości, której ni licho żadną „grubą kreską” nie da się oddzielić.

czytaj więcej »
  Comeback
Tomasz Piechal [ 12-04-2007 ]

I stało się. W blasku fleszy powraca. On. Ten miłościwy. Najlepszy. Po prostu równy gość. Aleksander Kwaśniewski po stosunkowo krótkim okresie politycznej emerytury (albo raczej urlopu) postanowił na pstrym rumaku zaszarżować na jeszcze okopujących się IV-RP-owców i wyrwać cierpiącą, umęczoną Polskę ze szponów Kaczyńskich. Tyle tylko, tak to bywa, gdy koń pod rycerzem niepewny, dzielny wojak łatwo może z niego spaść. A potem to niełatwa sztuka powstać.

czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 07-04-2007 ]
Jak dowiedział się „Dziennik”, Włodzimierz Cimoszewicz jest coraz mocniej namawiany, by ogłosić swój powrót do polityki. Decyzje w tej sprawie mają zapaść jeszcze przed majowym kongresem SLD.
czytaj więcej »
  
[ 18-03-2007 ]
Według Komitetu Helsińskiego obowiązująca od czwartku ustawa lustracyjna narusza prawa człowieka i podstawowe wolności - tak napisali jego członkowie  w stanowisku przekazanym dziś mediom. Pod stanowiskiem podpisał się m.in. Marek Safjan, były szef Tybunału Konstytucyjnego.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 10-02-2007 ]

Na łamach „Trybuny” Grzegorz Napieralski, sekretarz generalny Sojuszu Lewicy Demokratycznej, mówi o zapowiadanej na maj konwencji programowej partii, mającej przygotować SLD do przejęcia władzy w Polsce.

 

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl