Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Twarzami nowej partii będą Cimoszewicz i Rosati?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Artur Budny [ 09-01-2008 ]

Lewak! Komunista! Czerwona gęba! To tylko niektóre z przemiłych epitetów, jakie są codziennie kierowane pod adresem lewicowych polityków. Otóż określenia te są według mnie bardzo zrozumiałe. Nie trzeba się długo zastanawiać, aby zrozumieć, dlaczego ogromne rzesze ludzi mają tak głęboko zakorzenioną nienawiść do środowiska lewicowego, którego przez wiele lat jedynym ośrodkiem w Polsce była Polska Zjednoczona Partia Robotnicza.

czytaj więcej »
  Polska lewica bez szans?
[ 06-01-2008 ]
Leszek Miller założył nową partię. Jednak według Krzysztofa Janika "Miller buduje partię na sentymentach".
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 09-11-2007 ]
Na zaproszenie Socjaldemokratycznej Partii Niemiec Wojciech Olejniczak - przewodniczący SLD, Marek Borowski - przewodniczący SDPL oraz Marek Siwiec - wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego w poniedziałek złożą wizytę w Berlinie.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 18-10-2007 ]
Wojciech Olejniczak, przewodniczący SLD i lider LiDu uważa, że w rolnictwie trzeba powrócić do polityki z czasów rządów lewicy.
czytaj więcej »
  Olejniczak do wymiany
Jakub Noch [ 03-10-2007 ]
Dzisiejsza Rzeczpospolita przedstawia wypowiedzi działaczy SLD, które wskazują, że w wypadku słabego wyniku LiD w nadchodzących wyborach, dni Wojciecha Olejniczaka jako prezesa partii są policzone.
czytaj więcej »
  
[ 27-09-2007 ]
Bogdan Borusewicz w "Sygnałach Dnia" powiedział: godząc się na debatę z Aleksandrem Kwaśniewskim Jarosław Kaczyński staje się kolejnym politykiem, który "wspiera lewą nogę".
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 18-09-2007 ]
Koalicja Lewica i Demokraci chce naprawić polską scenę polityczną przez zastosowanie w niej "Karty Standardów Politycznych". Jest to zbiór 18 zasad, którymi powinni się kierować wszyscy politycy i osoby pełniące funkcje publiczne.
czytaj więcej »
  
[ 24-08-2007 ]
"LiD zdecydowany jest odpolitycznić i odpartyjnić wszystko to, co powinno opierać się na kompetencjach i służbie państwu i obywatelom" - rozmowa z Markiem Borowskim - przewodniczącym SdPl i jednym z liderów Lewicy i Demokratów.
czytaj więcej »
  
[ 20-08-2007 ]
Aleksander Kwaśniewski, Wojciech Olejniczak i inni liderzy Lewicy i Demokratów spotykają się dziś na Radzie Politycznej ugrupowania. Media spekulują, że może dojść do kłótni o listy wyborcze.
czytaj więcej »
  
[ 06-06-2007 ]

W ostatnich tygodniach obserwujemy aktywność partii z polskiej sceny politycznej objawiającą się poprzez kongresy czy też inne zjazdy. Nie zawsze są to udane inicjatywy, o czym świadczy przykład LPR, na zjazd której nie bardzo miał kto przyjechać. Takowe spotkania mają za sobą partie opozycyjne, czyli Platforma Obywatelska i Sojusz Lewicy Demokratycznej (czy też jak kto woli szerzej Lewica i Demokraci). Ci ostatni wzmocnieni poparciem przez osobę byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. I chyba z tego powodu wielu obserwatorów zwróciło baczniejszą uwagę na konwencję krajową SLD.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl