Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Twarzami nowej partii będą Cimoszewicz i Rosati?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 21-04-2008 ]
Jak poinformował Janusz Onyszkiewicz, lider Demokratów, Partia Demokratyczna - demokraci.pl będzie współpracować z Socjaldemokracją Polską Marka Borowskiego. Oba ugrupowania powołają wspólne zespoły programowe.
czytaj więcej »
  Napieralski: Zdrada Borowskiego
[ 21-04-2008 ]
Grzegorz Napieralski twierdzi, że Marek Borowski chce dołączyć do rządu Tuska, a rozpad koalicji LiD to ostateczny rozpad SdPl. Postępowanie Borowskiego Napieralski nazwał kolejną „zdradą”.
czytaj więcej »
  
[ 20-04-2008 ]
Jak poinformował Marek Borowski, szef SdPl, konwent partii zadecydował, że utworzy ona nowe koło poselskie. Tym samym oznacza to ostateczny rozpad LiD.
czytaj więcej »
  
[ 15-04-2008 ]
- Rozstanie z Partią Demokratyczną jest ostateczne i radykalne - stwierdził szef SLD Wojciech Olejniczak, w odpowiedzi na list szefa SDPL Marka Borowskiego.
czytaj więcej »
  Borowski pisze "List do Sojuszu"
[ 14-04-2008 ]
Lider SdPl chce rozmawiać z członkami SLD o odbudowie centrolewicy.
czytaj więcej »
  Lewica i...
Artur Budny [ 06-04-2008 ]

No i stało się. Z klubu Lewica i Demokraci odeszła Partia Demokratyczna. Właściwie to nie odeszła, lecz została wyrzucona. I to w sposób, który pozostawia sobie wiele do życzenia. Już od dłuższego czasu mówiło się mniej i bardziej oficjalnie o nadchodzącym rozpadzie LiD, jednak wiadomość ta była dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Wojciech Olejniczak na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej stwierdził, że „formuła się wyczerpała”.

czytaj więcej »
  
[ 30-03-2008 ]
Według lidera SdPl, Marka Borowskiego, sobotnia decyzja Rady Krajowej SLD o rozstaniu z Partią Demokratyczną została podjęta w sposób żenujący. Zdradził on, że tą decyzją zaskoczeni byli politycy PD, jak i niektórzy prominentni działacze SLD.
czytaj więcej »
  Lewica nie poprze projektu Platformy
[ 29-02-2008 ]
Lewica uznała, że nie opłaca jej się popierać projektu Platformy. Z ujawnieniem własnych propozycji zamierza jednak jeszcze poczekać – ustaliła „Rz”.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 13-02-2008 ]
Wszystko wskazuje na kolejny ostry spór między Kościołem katolickim a politykami lewicy.  Niestroniący od wręcz obraźliwego tonu konflikt zapoczątkowała poranna wypowiedź prof. biskupa Tadeusza Pieronka na temat inicjatywy legislacyjnej LiD, mającej na celu promocję wiedzy o życiu seksualnym w szkole i refundacji środków antykoncepcyjnych.
czytaj więcej »
  
Marcin Jurzysta [ 22-01-2008 ]

Piątkowa „Rzeczpospolita” podaje sondaż, z którego wynika, że LiD cieszy się poparciem zaledwie 4% wyborców. Oznacza to, że lewicowa koalicja znajduje się na równi pochyłej i traci swój elektorat. Jeśli tak dalej będzie, to postkomunistyczna lewica może w kolejnych wyborach znaleźć się poza sejmową burtą.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl