Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Twarzami nowej partii będą Cimoszewicz i Rosati?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Robert Kochan [ 05-07-2009 ]
Zarząd Mazowiecki SdPL przyjął w szeregi Socjaldemokracji Polskiej byłego szefa komisji śledczej ds. Rywina. Tomasz Nałęcz ma zająć się teraz strategią polityczną ugrupowania.
czytaj więcej »
  
[ 05-07-2009 ]
W centrum Hamburgu doszło w nocy do ostrych wystąpień lewaków i młodzieży. W stronę policji poleciały koktajle Mołotowa, butelki oraz płonące przedmioty. Rannych zostało 27 policjantów, a 67 osób zostało aresztowanych.
czytaj więcej »
  
Andrzej Piasecki [ 03-06-2009 ]
W końcówce kampanii wyborczej do PE swojego poparcia dla SLD miał udzielić Włodzimierz Cimoszewicz. Jednak, jak podał serwis tvp.info, były premier w ostatniej chwili wycofał swoje poparcie.
czytaj więcej »
  Krajobraz dna
[ 31-05-2009 ]

Jeśli jakiś młody Polak przyszedłby teraz do swojego ojca i powiedział: „Tato, jestem na tyle młody, że nie pamiętam PZPR, chciałbym żeby każdy posiadał wolność decydowania o sobie, a moi koledzy mogli chodzić do dobrych szkół, nawet jeśli nie są najbogatsi. Dlatego zamierzam głosować na lewicę. Mogę?”, rodzic powinien wykrzyczeć: „Nie!”.

czytaj więcej »
  Poparcie za poparcie?
[ 22-05-2009 ]
Włodzimierz Cimoszewicz dostanie poparcie od rządu Włoch na stanowisko sekretarza generalnego Rady Europy. Co Włosi chcą w zamian?
czytaj więcej »
  
Karolina Pietrzok [ 12-05-2009 ]
Radosław Sikorski bierze udział w posiedzeniu Komitetu Ministrów Rady Europy. Będzie rekomendował Włodzimierza Cimoszewicza jako kandydata na stanowisko sekretarza generalnego.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 10-05-2009 ]
Silvio Berlusconi oświadczył, że na stanowisko szefa europarlamentu szanse ma Włoch Mario Mauro: "Jesteśmy blisko porozumienia". Polski głos poparcia dla Włocha ma kosztować włoskie poparcie Włodzimierza Cimoszewicza, kandydata na sekretarza Rady Europy, jednak rzecznik rządu Paweł Graś przekonuje, że nie ma takiego porozumienia.
czytaj więcej »
  Mocna kandydatura Cimoszewicza
Damian Mikszto [ 23-04-2009 ]
Komitet Ministrów Rady Europy zarekomendował dwóch kandydatów na stanowisko przyszłego sekretarza generalnego Rady Europy. Jednym z nich jest były premier Włodzimierz Cimoszewicz. Pod koniec czerwca Zgromadzenie Parlamentarne RE wybierze następcę kończącego urzędowanie Brytyjczyka Terry’ego Davisa.
czytaj więcej »
  
Damian Mikszto [ 26-03-2009 ]
Ziobro szefem PiS, Schetyna szefem PO, zjednoczona lewica pod przewodnictwem Cimoszewicza. To są trzy eksperymenty myślowe do których skłonieni zostali badani w weekendowym sondażu PBS DGA dla ”Gazety Wyborczej”.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 20-03-2009 ]
Józef Oleksy w rozmowie z "Dziennikiem" zarzucił Włodzimierzowi Cimoszewiczowi, że to przez niego lewica nie wystąpi na wspólnej liście w zbliżających się wyborach. Były premier przewiduje też rozwój politycznej kariery Wojciecha Olejniczaka.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl